VESERIN S.R.L.
Lanului, Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor
În 2025: cifra de afaceri 390 mii lei, profit net 251 mii lei, 1 angajați.
Despre VESERIN S.R.L.
VESERIN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iunie 2018 cu numărul J2018001413059 și codul unic de înregistrare (CUI) 39474115, cu sediul în Sântandrei, județul Bihor. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622). Firma are 8 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 390 mii lei (-4% față de 2024), un profit net de 251 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 326 mii lei la 390 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 39474115
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018001413059
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 12 iunie 2018
- EUID
- ROONRC.J2018001413059
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 390 mii lei
- Profit net
- 251 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 252 mii lei
- Datorii
- 7.847 lei
- Active totale
- 259 mii lei
- Marjă netă
- 64,4%
- Cifră / angajat
- 390 mii lei
-4% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 28 mii | 71 mii | 182 mii | 326 mii | 388 mii | 533 mii | 406 mii | 390 mii |
| Venituri totale | 28 mii | 71 mii | 182 mii | 326 mii | 388 mii | 533 mii | 406 mii | 392 mii |
| Cheltuieli totale | 12 mii | 42 mii | 68 mii | 99 mii | 152 mii | 162 mii | 149 mii | 129 mii |
| Profit / pierdere brută | 16 mii | 30 mii | 114 mii | 228 mii | 237 mii | 371 mii | 257 mii | 263 mii |
| Profit / pierdere netă | 15 mii | 27 mii | 109 mii | 224 mii | 233 mii | 366 mii | 245 mii | 251 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 4.776 | 18 mii | 8.192 | 6.599 |
| Active circulante | 16 mii | 28 mii | 112 mii | 228 mii | 232 mii | 353 mii | 244 mii | 253 mii |
| creanțe | — | — | — | 147 mii | 181 mii | 268 mii | 222 mii | 196 mii |
| casa și conturi la bănci | 16 mii | 28 mii | 112 mii | 81 mii | 51 mii | 85 mii | 22 mii | 57 mii |
| Datorii | 420 | 644 | 2.964 | 3.419 | 3.986 | 4.990 | 6.731 | 7.847 |
| Capitaluri proprii | 15 mii | 28 mii | 109 mii | 225 mii | 233 mii | 366 mii | 245 mii | 252 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Bihor
- ADRENEMYMED S.R.L. · Oradea398 mii lei · 3 ang.
- MEDRAPID SRL · Oradea394 mii lei · 3 ang.
- CRYODERM S.R.L. · Ștei394 mii lei · 1 ang.
- DERZELAS MED S.R.L. · Oradea393 mii lei · 1 ang.
- ARBORADA SRL · Oradea392 mii lei · 1 ang.
- BETANIA MED S.R.L. · Oradea389 mii lei · 2 ang.
- TISAMED SRL · Oradea384 mii lei · 1 ang.
- RALMEDSAN SRL · Paleu381 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 27.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8622 – Activități de asistență medicală specializată
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
- 8622 Activități de asistență medicală specializată
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Întrebări frecvente despre VESERIN S.R.L.
Care este CUI-ul firmei VESERIN S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VESERIN S.R.L. este 39474115. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2018001413059, iar codul EUID este ROONRC.J2018001413059.
Unde are sediul VESERIN S.R.L.?
Sediul social al firmei VESERIN S.R.L. este în Lanului, Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor, județul Bihor, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are VESERIN S.R.L.?
Activitatea principală a firmei VESERIN S.R.L. este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată VESERIN S.R.L.?
VESERIN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iunie 2018, deci are 8 ani de activitate.
Cum pot contacta firma VESERIN S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 213). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are VESERIN S.R.L.?
În 2025, VESERIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 390 mii lei și un profit net de 251 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este VESERIN S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, VESERIN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/39474115API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.