VASKOL GROUP SRL
MISLEA, Sat Mislea, Comuna Scorțeni, Prahova
În 2016: cifra de afaceri 137 mii lei, profit net 130 lei, 1 angajați.
Despre VASKOL GROUP SRL
VASKOL GROUP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 mai 2017 cu numărul J29/1281/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 15640300, cu sediul în Mislea (com. Scorțeni), județul Prahova. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate” (cod CAEN 4752). Firma are 9 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 137 mii lei, un profit net de 130 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.
Date de identificare
- CUI
- 15640300
- Nr. Registrul Comerțului
- J29/1281/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 30 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J29/1281/2017
- Cod poștal
- 107528
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Da
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 22.10.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2016
- Cifra de afaceri
- 137 mii lei
- Profit net
- 130 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 2.851 lei
- Datorii
- 113 mii lei
- Active totale
- 116 mii lei
- Marjă netă
- 0,1%
- Cifră / angajat
- 137 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; datorii de 98% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 |
|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 137 mii |
| Venituri totale | 137 mii |
| Cheltuieli totale | 134 mii |
| Profit / pierdere brută | 2.870 |
| Profit / pierdere netă | 130 |
| Număr mediu de angajați | 1 |
| Active circulante | 116 mii |
| din care stocuri | 111 mii |
| creanțe | 3.911 |
| casa și conturi la bănci | 1.058 |
| Datorii | 113 mii |
| Capitaluri proprii | 2.851 |
| din care capital subscris vărsat | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Prahova
- DENITUD SRL · Filipeștii De Târg17 mil lei · 23 ang.
- EVANS 93 SRL · Sinaia15,3 mil lei · 21 ang.
- ARAY BRICO DEPO SRL · Vălenii De Munte13,5 mil lei · 20 ang.
- IULIANDRA GROUP SRL · Cornu De Jos (com. Cornu)12,7 mil lei · 20 ang.
- CLANIEL COMPANY SRL · Popești (com. Brazi)12,6 mil lei · 7 ang.
- PEX SRL · Ploiești12,1 mil lei · 43 ang.
- FONTACHIM PRODCOM SRL · Ploiești10,1 mil lei · 50 ang.
- CRISMUS SRL · ***localitatea Negasita***8,6 mil lei · 10 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre VASKOL GROUP SRL
Care este CUI-ul firmei VASKOL GROUP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VASKOL GROUP SRL este 15640300. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J29/1281/2017, iar codul EUID este ROONRC.J29/1281/2017.
Unde are sediul VASKOL GROUP SRL?
Sediul social al firmei VASKOL GROUP SRL este în MISLEA, Sat Mislea, Comuna Scorțeni, Prahova, Mislea (com. Scorțeni), județul Prahova, cod poștal 107528, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are VASKOL GROUP SRL?
Activitatea principală a firmei VASKOL GROUP SRL este „Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate”, cod CAEN 4752.
Când a fost înființată VASKOL GROUP SRL?
VASKOL GROUP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma VASKOL GROUP SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 303). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are VASKOL GROUP SRL?
În 2016, VASKOL GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 137 mii lei și un profit net de 130 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este VASKOL GROUP SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, VASKOL GROUP SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.
Explorează
- Firme din Mislea (com. Scorțeni)
- Firme cu CAEN 4752 din județul Prahova
- CAEN 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
- Top firme din județul Prahova
- Firme noi din județul Prahova
- Compară VASKOL GROUP SRL cu alte firme