Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA8 ani pe piață

VANDER TECH S.R.L.

CUI 39014508J2018000385337

SĂLCIILOR, bl. 833, sc. C, et. 3, ap. 13, Municipiul Iași, Iași

În 2025: cifra de afaceri 1,2 mil lei, profit net 611 mii lei, 2 angajați.

Despre VANDER TECH S.R.L.

VANDER TECH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 martie 2018 cu numărul J2018000385337 și codul unic de înregistrare (CUI) 39014508, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Alte activități de servicii privind tehnologia informației” (cod CAEN 6209). Firma are 8 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,2 mil lei (+15% față de 2024), un profit net de 611 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 125 mii lei la 1,2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 17 aprilie 2018.

Date de identificare

CUI
39014508
Nr. Registrul Comerțului
J2018000385337
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 martie 2018
EUID
ROONRC.J2018000385337
Cod poștal
700697

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 17.04.2018

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
12.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1,2 mil lei

+15% față de 2024

Profit net
611 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
611 mii lei
Datorii
191 mii lei
Active totale
802 mii lei
Marjă netă
51,3%
Cifră / angajat
595 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 24% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0500 mii1 mil1,5 mil2018: cifra de afaceri 55.858 lei; profit net 2.521 lei20182019: cifra de afaceri 95.835 lei; profit net 2.845 lei20192020: cifra de afaceri 127.340 lei; profit net 11.372 lei20202021: cifra de afaceri 124.611 lei; profit net 82.347 lei20212022: cifra de afaceri 447.826 lei; profit net 327.206 lei20222023: cifra de afaceri 798.548 lei; profit net 652.001 lei20232024: cifra de afaceri 1.033.927 lei; profit net 717.600 lei20242025: cifra de afaceri 1.189.282 lei; profit net 610.634 lei2025
Indicator (lei)20182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă56 mii96 mii127 mii125 mii448 mii799 mii1 mil1,2 mil
Venituri totale56 mii96 mii127 mii125 mii463 mii799 mii1 mil1,2 mil
Cheltuieli totale53 mii90 mii112 mii39 mii125 mii140 mii287 mii547 mii
Profit / pierdere brută3.1415.76915 mii86 mii338 mii659 mii748 mii646 mii
Profit / pierdere netă2.5212.84511 mii82 mii327 mii652 mii718 mii611 mii
Număr mediu de angajați11101112
Active imobilizate76 mii100 mii104 mii85 mii174 mii167 mii135 mii166 mii
Active circulante24 mii38 mii113 mii33 mii320 mii696 mii668 mii630 mii
din care stocuri12 mii14 mii0000—0
creanțe6.39516 mii90 mii26 mii276 mii630 mii660 mii627 mii
casa și conturi la bănci5.7498.25523 mii6.98644 mii66 mii8.5563.081
Cheltuieli în avans—131741751992943265.266
Datorii98 mii133 mii200 mii19 mii167 mii84 mii86 mii191 mii
Capitaluri proprii2.7215.56617 mii99 mii327 mii779 mii718 mii611 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 5 din 31 în județul Iași și locul 67 din 845 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6209 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației.

Firme similare din județul Iași

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6209 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației

  • 3511 Producția de energie electrică
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre VANDER TECH S.R.L.

Care este CUI-ul firmei VANDER TECH S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei VANDER TECH S.R.L. este 39014508, iar codul de TVA este RO39014508. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2018000385337, iar codul EUID este ROONRC.J2018000385337.

Unde are sediul VANDER TECH S.R.L.?

Sediul social al firmei VANDER TECH S.R.L. este în SĂLCIILOR, bl. 833, sc. C, et. 3, ap. 13, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700697, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are VANDER TECH S.R.L.?

Activitatea principală a firmei VANDER TECH S.R.L. este „Alte activități de servicii privind tehnologia informației”, cod CAEN 6209. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată VANDER TECH S.R.L.?

VANDER TECH S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 martie 2018, deci are 8 ani de activitate.

Cum pot contacta firma VANDER TECH S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 035). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are VANDER TECH S.R.L.?

În 2025, VANDER TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,2 mil lei și un profit net de 611 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este VANDER TECH S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. VANDER TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 17 aprilie 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 13 octombrie 2026.

Explorează