Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)4 ani pe piață

UIOREANU ANDREI S.R.L.

CUI 45144286J1/1419/2021

INDEPENDENȚEI, bl. 46, sc. 2, et. 2, ap. 29, Loc. Ocna Mureș, Oraș Ocna Mureș, Alba

În 2021: cifra de afaceri 4.353 lei, profit net 965 lei.

Despre UIOREANU ANDREI S.R.L.

UIOREANU ANDREI S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2021 cu numărul J1/1419/2021 și codul unic de înregistrare (CUI) 45144286, cu sediul în Ocna Mureș, județul Alba. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 4 ani de la înființare. În 2021, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.353 lei, un profit net de 965 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
45144286
Nr. Registrul Comerțului
J1/1419/2021
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 octombrie 2021
EUID
ROONRC.J1/1419/2021
Cod poștal
515700

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 15.09.2023

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
22.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Aiud

Date financiare 2021

Cifra de afaceri
4.353 lei
Profit net
965 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.165 lei
Datorii
9.712 lei
Active totale
11 mii lei
Marjă netă
22,2%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; datorii de 89% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2021, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2021
Cifra de afaceri netă4.353
Venituri totale4.353
Cheltuieli totale3.260
Profit / pierdere brută1.093
Profit / pierdere netă965
Active circulante11 mii
din care stocuri10 mii
casa și conturi la bănci582
Datorii9.712
Capitaluri proprii1.165
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Alba

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5610 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Întrebări frecvente despre UIOREANU ANDREI S.R.L.

Care este CUI-ul firmei UIOREANU ANDREI S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei UIOREANU ANDREI S.R.L. este 45144286. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1/1419/2021, iar codul EUID este ROONRC.J1/1419/2021.

Unde are sediul UIOREANU ANDREI S.R.L.?

Sediul social al firmei UIOREANU ANDREI S.R.L. este în INDEPENDENȚEI, bl. 46, sc. 2, et. 2, ap. 29, Loc. Ocna Mureș, Oraș Ocna Mureș, Alba, județul Alba, cod poștal 515700, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are UIOREANU ANDREI S.R.L.?

Activitatea principală a firmei UIOREANU ANDREI S.R.L. este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată UIOREANU ANDREI S.R.L.?

UIOREANU ANDREI S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2021, deci are 4 ani de activitate.

Cum pot contacta firma UIOREANU ANDREI S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru UIOREANU ANDREI S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Ocna Mureș sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are UIOREANU ANDREI S.R.L.?

În 2021, UIOREANU ANDREI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.353 lei și un profit net de 965 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este UIOREANU ANDREI S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, UIOREANU ANDREI S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 22 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/45144286

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează