Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

TRUST FUND INVEST&CO S.R.L.

CUI 51528362J2025022132003

Sat Târgșoru Nou, Comuna Ariceștii Rahtivani, Prahova

În 2025: cifra de afaceri 8.847 lei, profit net 4.290 lei.

Despre TRUST FUND INVEST&CO S.R.L.

TRUST FUND INVEST&CO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2025 cu numărul J2025022132003 și codul unic de înregistrare (CUI) 51528362, cu sediul în Târgșoru Nou (com. Ariceștii Rahtivani), județul Prahova. Activitatea principală este „Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări” (cod CAEN 6622). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.847 lei, un profit net de 4.290 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51528362
Nr. Registrul Comerțului
J2025022132003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
26 martie 2025
EUID
ROONRC.J2025022132003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.847 lei
Profit net
4.290 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.490 lei
Datorii
1.582 lei
Active totale
12 mii lei
Marjă netă
48,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 13% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.847
Venituri totale8.847
Cheltuieli totale3.731
Profit / pierdere brută5.116
Profit / pierdere netă4.290
Active imobilizate5.207
Active circulante6.912
casa și conturi la bănci6.912
Datorii1.582
Venituri în avans6.047
Capitaluri proprii4.490
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 146 din 163 în județul Prahova și locul 4.262 din 4.579 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6622 – Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări.

Firme similare din județul Prahova

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6622 – Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Întrebări frecvente despre TRUST FUND INVEST&CO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TRUST FUND INVEST&CO S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRUST FUND INVEST&CO S.R.L. este 51528362. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025022132003, iar codul EUID este ROONRC.J2025022132003.

Unde are sediul TRUST FUND INVEST&CO S.R.L.?

Sediul social al firmei TRUST FUND INVEST&CO S.R.L. este în Sat Târgșoru Nou, Comuna Ariceștii Rahtivani, Prahova, Târgșoru Nou (com. Ariceștii Rahtivani), județul Prahova, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TRUST FUND INVEST&CO S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TRUST FUND INVEST&CO S.R.L. este „Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări”, cod CAEN 6622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TRUST FUND INVEST&CO S.R.L.?

TRUST FUND INVEST&CO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma TRUST FUND INVEST&CO S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0730 *** 026). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TRUST FUND INVEST&CO S.R.L.?

În 2025, TRUST FUND INVEST&CO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.847 lei și un profit net de 4.290 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TRUST FUND INVEST&CO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TRUST FUND INVEST&CO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează