Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVAînființată anul acesta

TRIAXIS S.R.L.

CUI 52980870J2025090855000

Soporului, ap. 102, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 8.000 lei, profit net 5.393 lei, 1 angajați.

Despre TRIAXIS S.R.L.

TRIAXIS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 noiembrie 2025 cu numărul J2025090855000 și codul unic de înregistrare (CUI) 52980870, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.000 lei, un profit net de 5.393 lei și 1 angajat (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 19 ianuarie 2026.

Date de identificare

CUI
52980870
Nr. Registrul Comerțului
J2025090855000
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025090855000
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 19.01.2026

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.000 lei
Profit net
5.393 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
6.193 lei
Datorii
2.591 lei
Active totale
8.784 lei
Marjă netă
67,4%
Cifră / angajat
8.000 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.000
Venituri totale8.000
Cheltuieli totale1.634
Profit / pierdere brută6.366
Profit / pierdere netă5.393
Număr mediu de angajați1
Active imobilizate779
Active circulante8.005
casa și conturi la bănci8.005
Datorii2.591
Capitaluri proprii6.193
din care capital subscris vărsat800

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.202 din 1.249 în județul Cluj și locul 15.564 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Întrebări frecvente despre TRIAXIS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TRIAXIS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRIAXIS S.R.L. este 52980870, iar codul de TVA este RO52980870. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025090855000, iar codul EUID este ROONRC.J2025090855000.

Unde are sediul TRIAXIS S.R.L.?

Sediul social al firmei TRIAXIS S.R.L. este în Soporului, ap. 102, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TRIAXIS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TRIAXIS S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 18 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TRIAXIS S.R.L.?

TRIAXIS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma TRIAXIS S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TRIAXIS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are TRIAXIS S.R.L.?

În 2025, TRIAXIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.000 lei și un profit net de 5.393 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TRIAXIS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. TRIAXIS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 19 ianuarie 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează