TRANSARM S.R.L.
BROȘTENI, Municipiul Fălticeni, Suceava
În 2025: cifra de afaceri 235 mii lei, profit net 45 mii lei, 1 angajați.
Despre TRANSARM S.R.L.
TRANSARM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 decembrie 2016 cu numărul J2016001463333 și codul unic de înregistrare (CUI) 36799520, cu sediul în Fălticeni, județul Suceava. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 235 mii lei (+47% față de 2024), un profit net de 45 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 258 mii lei la 235 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 13 iunie 2017 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 36799520
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016001463333
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 decembrie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016001463333
- Cod poștal
- 725200
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 13.06.2017
din 01.02.2019
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 235 mii lei
- Profit net
- 45 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 106 mii lei
- Datorii
- 98 mii lei
- Active totale
- 204 mii lei
- Marjă netă
- 19,1%
- Cifră / angajat
- 235 mii lei
+47% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 48% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 85 mii | 274 mii | 248 mii | 212 mii | 258 mii | 216 mii | 163 mii | 160 mii | 235 mii |
| Venituri totale | 86 mii | 275 mii | 273 mii | 223 mii | 263 mii | 264 mii | 190 mii | 165 mii | 237 mii |
| Cheltuieli totale | 85 mii | 298 mii | 268 mii | 196 mii | 259 mii | 258 mii | 173 mii | 119 mii | 185 mii |
| Profit / pierdere brută | 1.210 | -23 mii | 5.290 | 27 mii | 3.676 | 6.106 | 17 mii | 46 mii | 52 mii |
| Profit / pierdere netă | 353 | -26 mii | 2.311 | 25 mii | 1.130 | 3.508 | 16 mii | 39 mii | 45 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 |
| Active imobilizate | 27 mii | 152 mii | 114 mii | 76 mii | 38 mii | 24 mii | 11 mii | 9.550 | 8.621 |
| Active circulante | 72 mii | 119 mii | 151 mii | 164 mii | 170 mii | 123 mii | 155 mii | 174 mii | 195 mii |
| din care stocuri | 2.208 | 11 mii | 8.480 | — | 11 mii | 1.860 | — | 0 | 0 |
| creanțe | 26 mii | 92 mii | 61 mii | 59 mii | 80 mii | 34 mii | 44 mii | 37 mii | 63 mii |
| casa și conturi la bănci | 44 mii | 16 mii | 82 mii | 105 mii | 79 mii | 87 mii | 111 mii | 137 mii | 132 mii |
| Datorii | 99 mii | 296 mii | 288 mii | 238 mii | 204 mii | 140 mii | 143 mii | 122 mii | 98 mii |
| Capitaluri proprii | 553 | -25 mii | -23 mii | 2.017 | 3.147 | 6.655 | 22 mii | 61 mii | 106 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.220 din 1.582 în județul Suceava și locul 23.139 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Suceava
- LUCA TRANS ASJ S.R.L. · Gura Humorului238 mii lei · 1 ang.
- CONELIS COM SRL · Câmpulung Moldovenesc238 mii lei · 1 ang.
- FAST SAM CARGO TRANS SRL · Șcheia238 mii lei · 1 ang.
- TRANSROYAL TRANSPORT S.R.L. · Negostina (com. Bălcăuți)237 mii lei · 0 ang.
- MIHVITRANS SRL · Grămești236 mii lei · 1 ang.
- EXPRESSMUR BEST TOTAL S.R.L. · Suceava235 mii lei · 2 ang.
- PINADIS EUROPEAN TRANSPORT S.R.L. · Suceava234 mii lei · 1 ang.
- GAVRILEI BMD S.R.L. · Sat Gulia, Oraș Dolhasca232 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre TRANSARM S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TRANSARM S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TRANSARM S.R.L. este 36799520, iar codul de TVA este RO36799520. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016001463333, iar codul EUID este ROONRC.J2016001463333.
Unde are sediul TRANSARM S.R.L.?
Sediul social al firmei TRANSARM S.R.L. este în BROȘTENI, Municipiul Fălticeni, Suceava, județul Suceava, cod poștal 725200, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TRANSARM S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TRANSARM S.R.L. este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941.
Când a fost înființată TRANSARM S.R.L.?
TRANSARM S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 decembrie 2016, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TRANSARM S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 788). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TRANSARM S.R.L.?
În 2025, TRANSARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 235 mii lei și un profit net de 45 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TRANSARM S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TRANSARM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 13 iunie 2017 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.