TOTAL ACCES SERV SRL
MOGOȘOAIA, ap. 64, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2024: cifra de afaceri 1,8 mil lei, pierdere netă 1.789 lei, 6 angajați.
Despre TOTAL ACCES SERV SRL
TOTAL ACCES SERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 august 2016 cu numărul J12/2999/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36399388, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie” (cod CAEN 4332). Firma are 10 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,8 mil lei (+7% față de 2023), o pierdere netă de 1.789 lei și 6 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a crescut (de la 431 mii lei la 1,8 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2018 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 36399388
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/2999/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 august 2016
- EUID
- ROONRC.J12/2999/2016
- Cod poștal
- 400652
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 01.10.2026
din 01.01.2018
din 01.01.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2024
- Cifra de afaceri
- 1,8 mil lei
- Pierdere netă
- 1.789 lei
- Angajați (medie)
- 6
- Capitaluri proprii
- 134 mii lei
- Datorii
- 1,8 mil lei
- Active totale
- 1,9 mil lei
- Marjă netă
- -0,1%
- Cifră / angajat
- 307 mii lei
+7% față de 2023
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; datorii de 93% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 31 mii | 500 mii | 894 mii | 548 mii | 431 mii | 1,1 mil | 1,6 mil | 1,7 mil | 1,8 mil |
| Venituri totale | 31 mii | 500 mii | 894 mii | 548 mii | 431 mii | 1,1 mil | 1,6 mil | 1,8 mil | 2 mil |
| Cheltuieli totale | 10 mii | 261 mii | 627 mii | 527 mii | 392 mii | 1,1 mil | 1,8 mil | 1,8 mil | 2 mil |
| Profit / pierdere brută | 21 mii | 240 mii | 267 mii | 22 mii | 39 mii | 15 mii | -219 mii | -18 mii | 6.215 |
| Profit / pierdere netă | 20 mii | 231 mii | 258 mii | 16 mii | 35 mii | 4.791 | -235 mii | -36 mii | -1.789 |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | 1 | 3 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 |
| Active imobilizate | 768 | 17 mii | 21 mii | 136 mii | 139 mii | 296 mii | 331 mii | 493 mii | 414 mii |
| Active circulante | 36 mii | 298 mii | 675 mii | 336 mii | 549 mii | 1 mil | 1,3 mil | 1,4 mil | 1,5 mil |
| din care stocuri | 21 mii | 124 mii | 23 mii | 198 mii | 400 mii | 840 mii | 1,1 mil | 1 mil | 1,2 mil |
| creanțe | 50 | 1.346 | 90 mii | 16 mii | 49 mii | 143 mii | 206 mii | 277 mii | 233 mii |
| casa și conturi la bănci | 15 mii | 172 mii | 563 mii | 122 mii | 100 mii | 37 mii | 19 mii | 84 mii | 67 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 1.792 | 1.792 | 1.792 | 4.026 | 7.478 | — |
| Datorii | 17 mii | 64 mii | 186 mii | 103 mii | 284 mii | 913 mii | 1,5 mil | 1,7 mil | 1,8 mil |
| Capitaluri proprii | 20 mii | 252 mii | 510 mii | 371 mii | 406 mii | 406 mii | 171 mii | 135 mii | 134 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 15 din 174 în județul Cluj și locul 323 din 2.868 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
Firme similare din județul Cluj
- TORAX SMART CONSTRUCT S.R.L. · Cluj-Napoca2,1 mil lei · 6 ang.
- MC THERMO SOLUCIONS SRL · Cluj-Napoca1,8 mil lei · 2 ang.
- MARUT PLAST S.R.L. · Turda1,7 mil lei · 0 ang.
- SVL PRO GLASS S.R.L. · Cluj-Napoca1,4 mil lei · 5 ang.
- ALIDOR MONTAJ S.R.L. · Bunești (com. Mintiu Gherlii)1,4 mil lei · 19 ang.
- UNIWOOD SRL · Călărași (com. Călărasi)1,3 mil lei · 1 ang.
- REBRAS PRODIMPEX SRL · Luna De Sus (com. Florești)1,3 mil lei · 0 ang.
- TERMO VSR SRL · Căianu Mic (com. Căianu)1,3 mil lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Întrebări frecvente despre TOTAL ACCES SERV SRL
Care este CUI-ul firmei TOTAL ACCES SERV SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TOTAL ACCES SERV SRL este 36399388, iar codul de TVA este RO36399388. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/2999/2016, iar codul EUID este ROONRC.J12/2999/2016.
Unde are sediul TOTAL ACCES SERV SRL?
Sediul social al firmei TOTAL ACCES SERV SRL este în MOGOȘOAIA, ap. 64, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400652, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TOTAL ACCES SERV SRL?
Activitatea principală a firmei TOTAL ACCES SERV SRL este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie”, cod CAEN 4332. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TOTAL ACCES SERV SRL?
TOTAL ACCES SERV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 august 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TOTAL ACCES SERV SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0743 *** 090). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TOTAL ACCES SERV SRL?
În 2024, TOTAL ACCES SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,8 mil lei și o pierdere netă de 1.789 lei, cu 6 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TOTAL ACCES SERV SRL plătitoare de TVA?
Da. TOTAL ACCES SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2018 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.