TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L.
Eufrosina Andreescu, Sat Poienarii Rali, Comuna Poienarii Burchii, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 81 mii lei, profit net 39 mii lei.
Despre TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L.
TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 august 2024 cu numărul J2024017991009 și codul unic de înregistrare (CUI) 50466830, cu sediul în Poienarii Rali (com. Poienarii Burchii), județul Prahova. Activitatea principală este „Agenții imobiliare” (cod CAEN 6831). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 81 mii lei (+523% față de 2024), un profit net de 39 mii lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 2 septembrie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 50466830
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024017991009
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 august 2024
- EUID
- ROONRC.J2024017991009
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 02.09.2024
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 81 mii lei
- Profit net
- 39 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 16 mii lei
- Datorii
- 6.593 lei
- Active totale
- 23 mii lei
- Marjă netă
- 47,5%
+523% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13 mii | 81 mii |
| Venituri totale | 13 mii | 81 mii |
| Cheltuieli totale | 4.053 | 32 mii |
| Profit / pierdere brută | 8.991 | 49 mii |
| Profit / pierdere netă | 7.281 | 39 mii |
| Active circulante | 11 mii | 23 mii |
| casa și conturi la bănci | 11 mii | 23 mii |
| Datorii | 3.630 | 6.593 |
| Capitaluri proprii | 7.481 | 16 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 62 din 128 în județul Prahova și locul 3.296 din 6.141 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6831 – Agenții imobiliare.
Firme similare din județul Prahova
- AGR IMOBILIARE S.R.L. · Plopu90 mii lei · 0 ang.
- AMENABAU S.R.L. · Ploiești88 mii lei · 0 ang.
- STUARD REAL ESTATE S.R.L. · Bucov82 mii lei · 1 ang.
- LOCATO SRL · Ploiești81 mii lei · 1 ang.
- SPARK EXPERT IMOB S.R.L. · Strejnicu (com. Târgșoru Vechi)79 mii lei · 1 ang.
- TRUISM IMOBILIARA SRL · Ploiești73 mii lei · 2 ang.
- INTERMONT SRL · Sinaia73 mii lei · 2 ang.
- REFINDER OFFICE INVEST SRL · Ploiești73 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6831 – Agenții imobiliare
- 6831 Agenții imobiliare
Întrebări frecvente despre TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L. este 50466830, iar codul de TVA este RO50466830. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024017991009, iar codul EUID este ROONRC.J2024017991009.
Unde are sediul TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul social al firmei TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L. este în Eufrosina Andreescu, Sat Poienarii Rali, Comuna Poienarii Burchii, Prahova, Poienarii Rali (com. Poienarii Burchii), județul Prahova, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L. este „Agenții imobiliare”, cod CAEN 6831.
Când a fost înființată TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L.?
TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 august 2024, deci are 2 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0726 *** 495). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L.?
În 2025, TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 81 mii lei și un profit net de 39 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TIBERIUS SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 2 septembrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.