TEONATVAL SRL
COZA, Sat Coza, Comuna Tulnici, Vrancea
În 2025: cifra de afaceri 194 mii lei, pierdere netă 25 mii lei, 1 angajați.
Despre TEONATVAL SRL
TEONATVAL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 aprilie 2016 cu numărul J39/257/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 35905533, cu sediul în Coza (com. Tulnici), județul Vrancea. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 194 mii lei (-15% față de 2024), o pierdere netă de 25 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 165 mii lei la 194 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35905533
- Nr. Registrul Comerțului
- J39/257/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 aprilie 2016
- EUID
- ROONRC.J39/257/2016
- Cod poștal
- 627366
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 194 mii lei
- Pierdere netă
- 25 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -135 mii lei
- Datorii
- 298 mii lei
- Active totale
- 163 mii lei
- Marjă netă
- -12,8%
- Cifră / angajat
- 194 mii lei
-15% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (183%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 73 mii | 94 mii | 175 mii | 110 mii | 70 mii | 165 mii | 189 mii | 210 mii | 227 mii | 194 mii |
| Venituri totale | 73 mii | 94 mii | 175 mii | 110 mii | 70 mii | 165 mii | 189 mii | 213 mii | 228 mii | 196 mii |
| Cheltuieli totale | 66 mii | 66 mii | 117 mii | 102 mii | 72 mii | 151 mii | 186 mii | 213 mii | 190 mii | 219 mii |
| Profit / pierdere brută | 6.606 | 28 mii | 57 mii | 7.699 | -1.890 | 14 mii | 3.312 | 91 | 38 mii | -23 mii |
| Profit / pierdere netă | 4.421 | 25 mii | 56 mii | 6.600 | -2.526 | 12 mii | 1.455 | -2.042 | 35 mii | -25 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 949 | 949 | 949 | 949 | 949 | 949 | 949 | 949 | 949 | 949 |
| Active circulante | 51 mii | 125 mii | 181 mii | 229 mii | 248 mii | 325 mii | 357 mii | 387 mii | 428 mii | 162 mii |
| din care stocuri | 51 mii | 120 mii | 141 mii | 218 mii | 248 mii | 324 mii | 357 mii | 385 mii | 418 mii | 144 mii |
| creanțe | — | 2.917 | 2.196 | 4.202 | 329 | 329 | 8 | -321 | 2.821 | 5.116 |
| casa și conturi la bănci | 200 | 2.407 | 38 mii | 6.776 | 292 | 985 | 248 | 2.126 | 7.032 | 13 mii |
| Datorii | 47 mii | 96 mii | 96 mii | 138 mii | 160 mii | 225 mii | 255 mii | 287 mii | 293 mii | 298 mii |
| Capitaluri proprii | 4.621 | 30 mii | 85 mii | 92 mii | 90 mii | 101 mii | 103 mii | 100 mii | 135 mii | -135 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 315 din 571 în județul Vrancea și locul 21.384 din 32.877 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Firme similare din județul Vrancea
- VIALICE COM SRL · Cotești199 mii lei · 1 ang.
- FELIX CLUB EXIM SRL · Dragosloveni (com. Soveja)197 mii lei · 1 ang.
- N&D MIXT MARKET S.R.L. · Focșani196 mii lei · 2 ang.
- CĂTĂGEO MOBILĂ S.R.L. · Sat Haret, Oraș Mărășești196 mii lei · 2 ang.
- CORYFLORYVIC S.R.L. · Oreavu (com. Gugești)195 mii lei · 1 ang.
- AVRAM SNC · Poenile (com. Gura Caliței)190 mii lei · 1 ang.
- LA SOFYSARA S.R.L. · Mărășești189 mii lei · 0 ang.
- LUCROBY TOTAL S.R.L. · Jariștea188 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 5210 Depozitări
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Întrebări frecvente despre TEONATVAL SRL
Care este CUI-ul firmei TEONATVAL SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TEONATVAL SRL este 35905533. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J39/257/2016, iar codul EUID este ROONRC.J39/257/2016.
Unde are sediul TEONATVAL SRL?
Sediul social al firmei TEONATVAL SRL este în COZA, Sat Coza, Comuna Tulnici, Vrancea, Coza (com. Tulnici), județul Vrancea, cod poștal 627366, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TEONATVAL SRL?
Activitatea principală a firmei TEONATVAL SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TEONATVAL SRL?
TEONATVAL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 aprilie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TEONATVAL SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0743 *** 098). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TEONATVAL SRL?
În 2025, TEONATVAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 194 mii lei și o pierdere netă de 25 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TEONATVAL SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, TEONATVAL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.
Explorează
- Firme din Coza (com. Tulnici)
- Firme cu CAEN 4711 din județul Vrancea
- CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Top firme din județul Vrancea
- Top firme cu CAEN 4711
- Firme noi din județul Vrancea
- Compară TEONATVAL SRL cu alte firme