Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

TEONADENT S.R.L.

CUI 50230189J2024001105335

NICOLAE TITULESCU, Municipiul Vatra Dornei, Suceava

În 2024: cifra de afaceri 8.384 lei, profit net 7.070 lei.

Despre TEONADENT S.R.L.

TEONADENT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iunie 2024 cu numărul J2024001105335 și codul unic de înregistrare (CUI) 50230189, cu sediul în Vatra Dornei, județul Suceava. Activitatea principală este „Activități de asistență stomatologică” (cod CAEN 8623). Firma are 2 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.384 lei, un profit net de 7.070 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50230189
Nr. Registrul Comerțului
J2024001105335
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 iunie 2024
EUID
ROONRC.J2024001105335
Cod poștal
725700

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.11.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Vatra Dornei

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
8.384 lei
Profit net
7.070 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
7.270 lei
Datorii
1.314 lei
Active totale
8.584 lei
Marjă netă
84,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 15% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă8.384
Venituri totale8.384
Profit / pierdere brută8.384
Profit / pierdere netă7.070
Active circulante8.584
creanțe4.160
casa și conturi la bănci4.424
Datorii1.314
Capitaluri proprii7.270
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Suceava

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8623 – Activități de asistență stomatologică

  • 8623 Activități de asistență stomatologică

Întrebări frecvente despre TEONADENT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TEONADENT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TEONADENT S.R.L. este 50230189. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024001105335, iar codul EUID este ROONRC.J2024001105335.

Unde are sediul TEONADENT S.R.L.?

Sediul social al firmei TEONADENT S.R.L. este în NICOLAE TITULESCU, Municipiul Vatra Dornei, Suceava, județul Suceava, cod poștal 725700, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TEONADENT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TEONADENT S.R.L. este „Activități de asistență stomatologică”, cod CAEN 8623.

Când a fost înființată TEONADENT S.R.L.?

TEONADENT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iunie 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma TEONADENT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0741 *** 473). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TEONADENT S.R.L.?

În 2024, TEONADENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.384 lei și un profit net de 7.070 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TEONADENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TEONADENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 noiembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/50230189

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează