TENDER SRL
Str. TRAIAN VUIA, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 105 mii lei, pierdere netă 2.234 lei, 1 angajați.
Despre TENDER SRL
TENDER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 septembrie 2006 cu numărul J2006003113123 și codul unic de înregistrare (CUI) 19037051, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma are 20 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 105 mii lei (-21% față de 2024), o pierdere netă de 2.234 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 91 mii lei la 105 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 19037051
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006003113123
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 septembrie 2006
- EUID
- ROONRC.J2006003113123
- Cod poștal
- 400397
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 10.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 105 mii lei
- Pierdere netă
- 2.234 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 56 mii lei
- Datorii
- 5.045 lei
- Active totale
- 62 mii lei
- Marjă netă
- -2,1%
- Cifră / angajat
- 105 mii lei
-21% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 188 mii | 201 mii | 167 mii | 178 mii | 74 mii | 91 mii | 36 mii | 193 mii | 133 mii | 105 mii |
| Venituri totale | 191 mii | 208 mii | 175 mii | 203 mii | 74 mii | 92 mii | 36 mii | 194 mii | 134 mii | 105 mii |
| Cheltuieli totale | 166 mii | 192 mii | 188 mii | 172 mii | 68 mii | 68 mii | 29 mii | 114 mii | 116 mii | 106 mii |
| Profit / pierdere brută | 25 mii | 16 mii | -12 mii | 31 mii | 5.980 | 24 mii | 7.818 | 80 mii | 17 mii | -1.344 |
| Profit / pierdere netă | 23 mii | 14 mii | -14 mii | 29 mii | 4.593 | 24 mii | 7.818 | 79 mii | 16 mii | -2.234 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 48 mii | 30 mii | 14 mii | 938 | — | 57 mii | 47 mii | 62 mii | 33 mii | 22 mii |
| Active circulante | 2.733 | 15 mii | 8.131 | 35 mii | 37 mii | 1.790 | 8.491 | 75 mii | 30 mii | 40 mii |
| creanțe | — | — | — | 17 mii | 32 mii | 3 | 3 | 50 mii | — | 38 |
| casa și conturi la bănci | 2.733 | 15 mii | 8.131 | 18 mii | 5.368 | 1.787 | 8.488 | 25 mii | 30 mii | 40 mii |
| Datorii | 24 mii | 31 mii | 21 mii | 6.211 | 2.664 | 604 | 1.337 | 4.046 | 4.594 | 5.045 |
| Capitaluri proprii | 27 mii | 14 mii | 303 | 30 mii | 34 mii | 58 mii | 54 mii | 133 mii | 59 mii | 56 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 482 din 1.667 în județul Cluj și locul 3.768 din 12.918 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
Firme similare din județul Cluj
- M&C RAPID TRANS IMPEX SRL · Cluj-Napoca106 mii lei · 1 ang.
- PIO GETRANS SRL · Gherla105 mii lei · 1 ang.
- CHANGE FATHER S.R.L. · Cluj-Napoca105 mii lei · 0 ang.
- EMYLUK TRANS SRL · Turda105 mii lei · 1 ang.
- CLAIUS WHITE SRL · Cluj-Napoca104 mii lei · 1 ang.
- DARALIN CAR S.R.L. · Cluj-Napoca104 mii lei · 0 ang.
- DAMCLAU TRANS SRL · Cluj-Napoca104 mii lei · 0 ang.
- XFILES EXIM SRL · Cluj-Napoca104 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Întrebări frecvente despre TENDER SRL
Care este CUI-ul firmei TENDER SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TENDER SRL este 19037051. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2006003113123, iar codul EUID este ROONRC.J2006003113123.
Unde are sediul TENDER SRL?
Sediul social al firmei TENDER SRL este în Str. TRAIAN VUIA, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400397, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TENDER SRL?
Activitatea principală a firmei TENDER SRL este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TENDER SRL?
TENDER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 septembrie 2006, deci are 20 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TENDER SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 885). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are TENDER SRL?
În 2025, TENDER SRL a raportat o cifră de afaceri de 105 mii lei și o pierdere netă de 2.234 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TENDER SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, TENDER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.