Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

TECHRISE DIGITAL S.R.L.

CUI 52823204J2025084213001

IASOMIEI, bl. G.1.A, sc. 2, et. 2, ap. 27, Municipiul Galați, Galați

În 2025: cifra de afaceri 7.061 lei, profit net 990 lei, 0 angajați.

Despre TECHRISE DIGITAL S.R.L.

TECHRISE DIGITAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 noiembrie 2025 cu numărul J2025084213001 și codul unic de înregistrare (CUI) 52823204, cu sediul în Galați, județul Galați. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.061 lei, un profit net de 990 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52823204
Nr. Registrul Comerțului
J2025084213001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025084213001
Cod poștal
800415

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
27.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.061 lei
Profit net
990 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
1.190 lei
Datorii
4.828 lei
Active totale
6.018 lei
Marjă netă
14%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 80% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.061
Venituri totale7.061
Cheltuieli totale5.863
Profit / pierdere brută1.198
Profit / pierdere netă990
Active circulante6.018
creanțe200
casa și conturi la bănci5.818
Datorii4.828
Capitaluri proprii1.190

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Galați

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 01.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web

Întrebări frecvente despre TECHRISE DIGITAL S.R.L.

Care este CUI-ul firmei TECHRISE DIGITAL S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TECHRISE DIGITAL S.R.L. este 52823204. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025084213001, iar codul EUID este ROONRC.J2025084213001.

Unde are sediul TECHRISE DIGITAL S.R.L.?

Sediul social al firmei TECHRISE DIGITAL S.R.L. este în IASOMIEI, bl. G.1.A, sc. 2, et. 2, ap. 27, Municipiul Galați, Galați, județul Galați, cod poștal 800415, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are TECHRISE DIGITAL S.R.L.?

Activitatea principală a firmei TECHRISE DIGITAL S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată TECHRISE DIGITAL S.R.L.?

TECHRISE DIGITAL S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma TECHRISE DIGITAL S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 397). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are TECHRISE DIGITAL S.R.L.?

În 2025, TECHRISE DIGITAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.061 lei și un profit net de 990 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este TECHRISE DIGITAL S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, TECHRISE DIGITAL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 27 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52823204

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează