TASTEZ COD JDK S.R.L.
HORIA, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 506 mii lei, profit net 432 mii lei, 1 angajați.
Despre TASTEZ COD JDK S.R.L.
TASTEZ COD JDK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2024 cu numărul J2024004794231 și codul unic de înregistrare (CUI) 41663795, cu sediul în Buftea, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 506 mii lei (-5% față de 2024), un profit net de 432 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 391 mii lei la 506 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2020.
Date de identificare
- CUI
- 41663795
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024004794231
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 iulie 2024
- EUID
- ROONRC.J2024004794231
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.12.2020
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 506 mii lei
- Profit net
- 432 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 432 mii lei
- Datorii
- 8.191 lei
- Active totale
- 441 mii lei
- Marjă netă
- 85,4%
- Cifră / angajat
- 506 mii lei
-5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 2% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 84 mii | 371 mii | 391 mii | 496 mii | 523 mii | 530 mii | 506 mii |
| Venituri totale | 84 mii | 371 mii | 392 mii | 502 mii | 525 mii | 531 mii | 508 mii |
| Cheltuieli totale | 949 | 8.112 | 6.182 | 19 mii | 48 mii | 51 mii | 61 mii |
| Profit / pierdere brută | 83 mii | 362 mii | 385 mii | 483 mii | 477 mii | 481 mii | 447 mii |
| Profit / pierdere netă | 81 mii | 352 mii | 374 mii | 471 mii | 472 mii | 465 mii | 432 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | 3.800 | 2.243 | 1.293 | 343 | — | — |
| Active circulante | 84 mii | 355 mii | 389 mii | 475 mii | 478 mii | 473 mii | 441 mii |
| din care stocuri | — | 2.199 | — | — | — | — | — |
| creanțe | — | 184 mii | 300 mii | 394 mii | 403 mii | 393 mii | 426 mii |
| casa și conturi la bănci | 84 mii | 169 mii | 89 mii | 80 mii | 75 mii | 80 mii | 15 mii |
| Datorii | 2.864 | 3.265 | 17 mii | 4.186 | 5.778 | 8.099 | 8.191 |
| Venituri în avans | — | 2.667 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 81 mii | 353 mii | 374 mii | 472 mii | 472 mii | 465 mii | 432 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 240 din 825 în județul Ilfov și locul 3.976 din 14.289 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Ilfov
- MOBILE TECH DEVELOPMENT S.R.L. · Tunari510 mii lei · 1 ang.
- UTOPIA IT SOLUTIONS S.R.L. · Berceni508 mii lei · 1 ang.
- RTA CONSULT PHARM S.R.L. · Chitila507 mii lei · 0 ang.
- DASIS SOFTWARE DASH S.R.L. · Ciofliceni (com. Snagov)503 mii lei · 1 ang.
- PIXEL HERO S.R.L. · Voluntari503 mii lei · 1 ang.
- ARCASSIS TECHNOLOGIES S.R.L. · Tunari502 mii lei · 2 ang.
- SYSTEM TUNEUP SRL · Ștefăneștii De Jos501 mii lei · 1 ang.
- ABSSIRO GROUP SRL · Petrești (com. Corbeanca)501 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Întrebări frecvente despre TASTEZ COD JDK S.R.L.
Care este CUI-ul firmei TASTEZ COD JDK S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei TASTEZ COD JDK S.R.L. este 41663795, iar codul de TVA este RO41663795. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024004794231, iar codul EUID este ROONRC.J2024004794231.
Unde are sediul TASTEZ COD JDK S.R.L.?
Sediul social al firmei TASTEZ COD JDK S.R.L. este în HORIA, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are TASTEZ COD JDK S.R.L.?
Activitatea principală a firmei TASTEZ COD JDK S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată TASTEZ COD JDK S.R.L.?
TASTEZ COD JDK S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2024, deci are 2 ani de activitate.
Cum pot contacta firma TASTEZ COD JDK S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru TASTEZ COD JDK S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Buftea sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are TASTEZ COD JDK S.R.L.?
În 2025, TASTEZ COD JDK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 506 mii lei și un profit net de 432 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este TASTEZ COD JDK S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TASTEZ COD JDK S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2020. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.