Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVAînființată anul acesta

SWIFTPATH S.R.L.

CUI 52824323J2025084189003

CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, Municipiul Dorohoi, Botoșani

În 2025: cifra de afaceri 8.145 lei, profit net 2.324 lei, 1 angajați.

Despre SWIFTPATH S.R.L.

SWIFTPATH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 noiembrie 2025 cu numărul J2025084189003 și codul unic de înregistrare (CUI) 52824323, cu sediul în Dorohoi, județul Botoșani. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.145 lei, un profit net de 2.324 lei și 1 angajat (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 4 noiembrie 2025.

Date de identificare

CUI
52824323
Nr. Registrul Comerțului
J2025084189003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025084189003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 04.11.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.145 lei
Profit net
2.324 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
2.824 lei
Datorii
5.325 lei
Active totale
8.149 lei
Marjă netă
28,5%
Cifră / angajat
8.145 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 65% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.145
Venituri totale8.145
Cheltuieli totale5.577
Profit / pierdere brută2.568
Profit / pierdere netă2.324
Număr mediu de angajați1
Active circulante8.149
creanțe8.145
casa și conturi la bănci4
Datorii5.325
Capitaluri proprii2.824
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 49 din 51 în județul Botoșani și locul 13.806 din 14.292 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Botoșani

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Întrebări frecvente despre SWIFTPATH S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SWIFTPATH S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SWIFTPATH S.R.L. este 52824323, iar codul de TVA este RO52824323. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025084189003, iar codul EUID este ROONRC.J2025084189003.

Unde are sediul SWIFTPATH S.R.L.?

Sediul social al firmei SWIFTPATH S.R.L. este în CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, Municipiul Dorohoi, Botoșani, județul Botoșani, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SWIFTPATH S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SWIFTPATH S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SWIFTPATH S.R.L.?

SWIFTPATH S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma SWIFTPATH S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 596). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SWIFTPATH S.R.L.?

În 2025, SWIFTPATH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.145 lei și un profit net de 2.324 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SWIFTPATH S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. SWIFTPATH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 4 noiembrie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează