Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA21 ani pe piață

SURVEYOR SRL

CUI 17777649J51/482/2005

Str. Argeșului, bl. 137, sc. A, et. 3, ap. 11, Municipiul Oltenița, Călărași

În 2025: cifra de afaceri 5,9 mil lei, profit net 403 mii lei, 5 angajați.

Despre SURVEYOR SRL

SURVEYOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iulie 2005 cu numărul J51/482/2005 și codul unic de înregistrare (CUI) 17777649, cu sediul în Oltenița, județul Călărași. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 21 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5,9 mil lei (+3% față de 2024), un profit net de 403 mii lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 2,8 mil lei la 5,9 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 iulie 2005.

Date de identificare

CUI
17777649
Nr. Registrul Comerțului
J51/482/2005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 iulie 2005
EUID
ROONRC.J51/482/2005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 18.07.2005

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5,9 mil lei

+3% față de 2024

Profit net
403 mii lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
544 mii lei
Datorii
587 mii lei
Active totale
1,1 mil lei
Marjă netă
6,8%
Cifră / angajat
1,2 mil lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 52% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
02 mil4 mil6 mil2016: cifra de afaceri 1.900.856 lei; profit net 62.964 lei20162017: cifra de afaceri 1.760.756 lei; profit net 103.503 lei20172018: cifra de afaceri 2.223.193 lei; profit net 125.648 lei20182019: cifra de afaceri 2.632.090 lei; profit net 50.072 lei20192020: cifra de afaceri 2.605.885 lei; profit net 3.434 lei20202021: cifra de afaceri 2.820.349 lei; profit net 45.953 lei20212022: cifra de afaceri 4.383.994 lei; profit net 207.320 lei20222023: cifra de afaceri 4.823.569 lei; profit net 312.541 lei20232024: cifra de afaceri 5.802.408 lei; profit net 430.297 lei20242025: cifra de afaceri 5.948.809 lei; profit net 402.601 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă1,9 mil1,8 mil2,2 mil2,6 mil2,6 mil2,8 mil4,4 mil4,8 mil5,8 mil5,9 mil
Venituri totale1,9 mil1,8 mil2,2 mil2,7 mil2,6 mil2,8 mil4,4 mil4,8 mil5,8 mil6 mil
Cheltuieli totale1,8 mil1,6 mil2,1 mil2,6 mil2,6 mil2,7 mil4,1 mil4,5 mil5,3 mil5,5 mil
Profit / pierdere brută79 mii120 mii146 mii75 mii25 mii74 mii249 mii353 mii499 mii467 mii
Profit / pierdere netă63 mii104 mii126 mii50 mii3.43446 mii207 mii313 mii430 mii403 mii
Număr mediu de angajați16—1414755555
Active imobilizate184 mii180 mii292 mii281 mii210 mii169 mii129 mii132 mii168 mii173 mii
Active circulante769 mii517 mii571 mii586 mii537 mii362 mii324 mii519 mii582 mii957 mii
din care stocuri46 mii61 mii58 mii96 mii134 mii198 mii235 mii274 mii394 mii461 mii
creanțe168 mii199 mii177 mii336 mii97 mii94415 mii16 mii8.518347 mii
casa și conturi la bănci555 mii257 mii336 mii154 mii306 mii163 mii75 mii228 mii179 mii149 mii
Datorii118 mii104 mii162 mii176 mii80 mii107 mii106 mii164 mii180 mii587 mii
Capitaluri proprii834 mii592 mii700 mii691 mii667 mii424 mii347 mii486 mii569 mii544 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 21 din 773 în județul Călărași și locul 1.458 din 32.877 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Firme similare din județul Călărași

Dosare în instanță

Cele mai recente 10 din 27 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 3188/105/2023*/a825.09.2026

    contestaţie împotriva hotărârii comitetului/adunarii creditorilor

    Tribunalul Prahova · Fond · Faliment · calitate: Intimat

  • 28/1259/2026/a424.08.2026

    contestaţie creanţe împotriva tabelului preliminar de creanţe - DACHIM SRL

    Tribunalul Comercial Arges · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 28/1259/2026/a318.08.2026

    contestaţie creanţe împotriva tabelului preliminar de creanţe - DACHIM SRL

    Tribunalul Comercial Arges · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 28/1259/2026/a217.08.2026

    contestaţie creanţe împotriva tabelului preliminar de creanţe - ADIDANA

    Tribunalul Comercial Arges · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 670/36/2025/A1*19.06.2026

    măsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminară

    Curtea de Apel Constanta · Fond · Penal · calitate: Parte responsabilă civilmente

  • 670/36/2025/a1*/a119.06.2026

    Verificare măsuri asiguratorii (art. 250 ind.2 C.p.p.)

    Curtea de Apel Constanta · Fond · Penal · calitate: Parte responsabilă civilmente

  • 670/36/202509.04.2026

    constituirea unui grup infracţional organizat (art.367 NCP)

    Curtea de Apel Ploiesti · Fond · Penal · calitate: Parte responsabilă civilmente

  • 670/36/2025/a109.04.2026

    măsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminară

    Curtea de Apel Ploiesti · Fond · Penal · calitate: Parte responsabilă civilmente

  • 93/1285/202611.02.2026

    deschiderea procedurii la cererea creditorului

    Tribunalul Comercial Cluj · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 667/63/202611.02.2026

    procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată

    Tribunalul Dolj · Fond · Faliment · calitate: Creditor

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 5610 Restaurante

Întrebări frecvente despre SURVEYOR SRL

Care este CUI-ul firmei SURVEYOR SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SURVEYOR SRL este 17777649, iar codul de TVA este RO17777649. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J51/482/2005, iar codul EUID este ROONRC.J51/482/2005.

Unde are sediul SURVEYOR SRL?

Sediul social al firmei SURVEYOR SRL este în Str. Argeșului, bl. 137, sc. A, et. 3, ap. 11, Municipiul Oltenița, Călărași, județul Călărași, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SURVEYOR SRL?

Activitatea principală a firmei SURVEYOR SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SURVEYOR SRL?

SURVEYOR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iulie 2005, deci are 21 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SURVEYOR SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SURVEYOR SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Oltenița sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are SURVEYOR SRL?

În 2025, SURVEYOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 5,9 mil lei și un profit net de 403 mii lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SURVEYOR SRL plătitoare de TVA?

Da. SURVEYOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 iulie 2005. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează