Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare18 ani pe piață

SUPERVISION SRL

CUI 23819340J2008000249144

Str. CIUCULUI, sc. A, ap. 2, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna

În 2025: cifra de afaceri 129 mii lei, profit net 5.394 lei, 1 angajați.

Despre SUPERVISION SRL

SUPERVISION SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 mai 2008 cu numărul J2008000249144 și codul unic de înregistrare (CUI) 23819340, cu sediul în Sfântu Gheorghe, județul Covasna. Activitatea principală este „Activități de testări și analize tehnice” (cod CAEN 7120). Firma are 18 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 129 mii lei (-5% față de 2024), un profit net de 5.394 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 136 mii lei la 129 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 7 mai 2008 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
23819340
Nr. Registrul Comerțului
J2008000249144
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 mai 2008
EUID
ROONRC.J2008000249144
Cod poștal
520019

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 07.05.2008

TVA la încasare
Da

din 01.01.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
11.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
129 mii lei

-5% față de 2024

Profit net
5.394 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
137 mii lei
Datorii
30 mii lei
Active totale
167 mii lei
Marjă netă
4,2%
Cifră / angajat
129 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 18% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-50 mii050 mii100 mii150 mii2016: cifra de afaceri 113.013 lei; profit net 41.005 lei20162017: cifra de afaceri 108.824 lei; profit net 31.975 lei20172018: cifra de afaceri 143.589 lei; profit net 72.190 lei20182019: cifra de afaceri 128.760 lei; profit net 55.784 lei20192020: cifra de afaceri 122.633 lei; profit net 47.641 lei20202021: cifra de afaceri 135.938 lei; profit net 25.504 lei20212022: cifra de afaceri 128.435 lei; profit net 22.136 lei20222023: cifra de afaceri 107.039 lei; profit net 35.199 lei20232024: cifra de afaceri 135.739 lei; pierdere netă 5.593 lei20242025: cifra de afaceri 128.937 lei; profit net 5.394 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă113 mii109 mii144 mii129 mii123 mii136 mii128 mii107 mii136 mii129 mii
Venituri totale113 mii109 mii148 mii129 mii123 mii136 mii128 mii120 mii136 mii152 mii
Cheltuieli totale70 mii76 mii75 mii72 mii74 mii109 mii105 mii83 mii141 mii145 mii
Profit / pierdere brută43 mii33 mii74 mii57 mii49 mii28 mii23 mii36 mii-5.5936.896
Profit / pierdere netă41 mii32 mii72 mii56 mii48 mii26 mii22 mii35 mii-5.5935.394
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate75 mii77 mii75 mii73 mii101 mii91 mii81 mii71 mii62 mii63 mii
Active circulante38 mii34 mii73 mii60 mii52 mii55 mii91 mii128 mii124 mii102 mii
din care stocuri315342941.64315—8.1321.452—
creanțe16 mii25 mii26 mii30 mii35 mii33 mii57 mii72 mii69 mii70 mii
casa și conturi la bănci22 mii8.98547 mii30 mii15 mii22 mii34 mii47 mii53 mii32 mii
Cheltuieli în avans1001.1861.2161.393———1291161.667
Datorii41 mii40 mii36 mii26 mii28 mii16 mii31 mii53 mii46 mii30 mii
Capitaluri proprii72 mii72 mii113 mii108 mii125 mii129 mii141 mii146 mii140 mii137 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 16 din 19 în județul Covasna și locul 2.257 din 2.874 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7120 – Activități de testări și analize tehnice.

Firme similare din județul Covasna

Dosare în instanță

Cele mai recente 10 din 11 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 2308/93/202503.09.2025

    cererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014)

    Tribunalul Ilfov · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 14470/182/202425.02.2025

    anulare proces verbal de contravenţie PV SERIA PMMX NR. 0411083/13.09.2024

    Tribunalul Maramures · Apel · Contencios administrativ şi fiscal · calitate: Intimat Petent

  • 997/119/2022/a825.10.2024

    contestaţie creanţe la tabelul suplimentar de creanţe

    Tribunalul Covasna · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 997/119/2022/a621.10.2024

    contestaţie creanţe E-MAIL

    Tribunalul Covasna · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 997/119/2022/a721.10.2024

    contestaţie creanţe E-MAIL

    Tribunalul Covasna · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 14470/182/202401.10.2024

    plângere contravenţională PV SERIA PMMX NR. 0411083/13.09.2024

    Judecătoria Baiamare · Fond · Civil · calitate: Petent

  • 997/119/2022/a531.07.2024

    contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar

    Curtea de Apel Brasov · Apel · Faliment · calitate: Intimat Creditor

  • 997/119/2022/a508.05.2024

    contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar

    Tribunalul Covasna · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 997/119/2022/a408.05.2024

    contestaţie creanţe

    Tribunalul Covasna · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 997/119/2022/a1*21.07.2023

    contestaţie creanţe rejudecare

    Tribunalul Covasna · Fond · Faliment · calitate: Creditor Creditor

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 18.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7120 – Activități de testări și analize tehnice

  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice

Întrebări frecvente despre SUPERVISION SRL

Care este CUI-ul firmei SUPERVISION SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SUPERVISION SRL este 23819340, iar codul de TVA este RO23819340. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2008000249144, iar codul EUID este ROONRC.J2008000249144.

Unde are sediul SUPERVISION SRL?

Sediul social al firmei SUPERVISION SRL este în Str. CIUCULUI, sc. A, ap. 2, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna, județul Covasna, cod poștal 520019, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SUPERVISION SRL?

Activitatea principală a firmei SUPERVISION SRL este „Activități de testări și analize tehnice”, cod CAEN 7120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SUPERVISION SRL?

SUPERVISION SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 mai 2008, deci are 18 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SUPERVISION SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 942). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SUPERVISION SRL?

În 2025, SUPERVISION SRL a raportat o cifră de afaceri de 129 mii lei și un profit net de 5.394 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SUPERVISION SRL plătitoare de TVA?

Da. SUPERVISION SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 7 mai 2008 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.

Explorează