SUDO CAT MANGO S.R.L.
CIORNEI, bl. D4, sc. A, et. 1, ap. 6, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 422 mii lei, profit net 344 mii lei, 1 angajați.
Despre SUDO CAT MANGO S.R.L.
SUDO CAT MANGO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 februarie 2022 cu numărul J22/330/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 45558938, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 422 mii lei (+6% față de 2024), un profit net de 344 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 253 mii lei la 422 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2022.
Date de identificare
- CUI
- 45558938
- Nr. Registrul Comerțului
- J22/330/2022
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 01 februarie 2022
- EUID
- ROONRC.J22/330/2022
- Cod poștal
- 700350
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.11.2026
din 01.04.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 422 mii lei
- Profit net
- 344 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 345 mii lei
- Datorii
- 18 mii lei
- Active totale
- 362 mii lei
- Marjă netă
- 81,7%
- Cifră / angajat
- 422 mii lei
+6% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 5% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 253 mii | 373 mii | 399 mii | 422 mii |
| Venituri totale | 255 mii | 375 mii | 399 mii | 425 mii |
| Cheltuieli totale | 13 mii | 49 mii | 70 mii | 68 mii |
| Profit / pierdere brută | 242 mii | 327 mii | 329 mii | 357 mii |
| Profit / pierdere netă | 236 mii | 323 mii | 317 mii | 344 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 0 | 13 mii | 11 mii | 6.100 |
| Active circulante | 243 mii | 337 mii | 315 mii | 356 mii |
| creanțe | 124 mii | 191 mii | 195 mii | 305 mii |
| casa și conturi la bănci | 120 mii | 146 mii | 120 mii | 52 mii |
| Datorii | 7.125 | 26 mii | 8.469 | 18 mii |
| Capitaluri proprii | 236 mii | 323 mii | 318 mii | 345 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Iași
- METTECH INTL S.R.L. · Pietraria (com. Bârnova)424 mii lei · 1 ang.
- KRAFTINCODE S.R.L. · Sarca (com. Bălțați)423 mii lei · 1 ang.
- CAPS LOCK CONSULT S.R.L. · Rediu423 mii lei · 1 ang.
- WOLF & SWIFT SOFTWARE S.R.L. · Iași423 mii lei · 1 ang.
- RAMIUS SOLUTIONS S.R.L. · Valea Adâncă (com. Miroslava)422 mii lei · 1 ang.
- ONEDEV TECH S.R.L. · Iași421 mii lei · 1 ang.
- ENERGY APPLICATION SRL · Valea Lupului421 mii lei · 2 ang.
- DVELOPER IT SOLUTIONS S.R.L. · Valea Lupului420 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 5819 Alte activități de editare
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 6391 Activități ale agențiilor de știri
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a.
Întrebări frecvente despre SUDO CAT MANGO S.R.L.
Care este CUI-ul firmei SUDO CAT MANGO S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SUDO CAT MANGO S.R.L. este 45558938, iar codul de TVA este RO45558938. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J22/330/2022, iar codul EUID este ROONRC.J22/330/2022.
Unde are sediul SUDO CAT MANGO S.R.L.?
Sediul social al firmei SUDO CAT MANGO S.R.L. este în CIORNEI, bl. D4, sc. A, et. 1, ap. 6, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700350, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SUDO CAT MANGO S.R.L.?
Activitatea principală a firmei SUDO CAT MANGO S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 17 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SUDO CAT MANGO S.R.L.?
SUDO CAT MANGO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 februarie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SUDO CAT MANGO S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SUDO CAT MANGO S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Iași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are SUDO CAT MANGO S.R.L.?
În 2025, SUDO CAT MANGO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 422 mii lei și un profit net de 344 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SUDO CAT MANGO S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. SUDO CAT MANGO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/45558938API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.