Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA16 ani pe piață

STONETILE SRL

CUI 27536257J2010001669122

Str. PARTIZANILOR, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 290 mii lei, profit net 166 mii lei, 1 angajați.

Despre STONETILE SRL

STONETILE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 octombrie 2010 cu numărul J2010001669122 și codul unic de înregistrare (CUI) 27536257, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Lucrări de pardosire și placare a pereților” (cod CAEN 4333). Firma are 16 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 290 mii lei (+17% față de 2024), un profit net de 166 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 122 mii lei la 290 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
27536257
Nr. Registrul Comerțului
J2010001669122
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 octombrie 2010
EUID
ROONRC.J2010001669122
Cod poștal
400240

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
09.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
290 mii lei

+17% față de 2024

Profit net
166 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
167 mii lei
Datorii
7.306 lei
Active totale
174 mii lei
Marjă netă
57,2%
Cifră / angajat
290 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 4% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii300 mii2016: cifra de afaceri 13.237 lei; profit net 3.420 lei20162017: cifra de afaceri 18.720 lei; profit net 7.457 lei20172018: cifra de afaceri 30.300 lei; profit net 14.966 lei20182019: cifra de afaceri 55.647 lei; pierdere netă 21.889 lei20192020: cifra de afaceri 36.230 lei; profit net 5.403 lei20202021: cifra de afaceri 121.731 lei; profit net 98.688 lei20212022: cifra de afaceri 102.387 lei; profit net 41.886 lei20222023: cifra de afaceri 93.082 lei; pierdere netă 22.087 lei20232024: cifra de afaceri 247.523 lei; profit net 123.032 lei20242025: cifra de afaceri 289.820 lei; profit net 165.921 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă13 mii19 mii30 mii56 mii36 mii122 mii102 mii93 mii248 mii290 mii
Venituri totale13 mii19 mii30 mii56 mii36 mii122 mii102 mii93 mii248 mii290 mii
Cheltuieli totale9.68411 mii15 mii77 mii30 mii19 mii59 mii114 mii122 mii121 mii
Profit / pierdere brută3.5537.64815 mii-21 mii6.422102 mii43 mii-21 mii126 mii168 mii
Profit / pierdere netă3.4207.45715 mii-22 mii5.40399 mii42 mii-22 mii123 mii166 mii
Număr mediu de angajați2211111111
Active imobilizate——————44 mii31 mii19 mii6.250
Active circulante1.7456.88823 mii9.98113 mii71 mii16 mii41 mii111 mii168 mii
din care stocuri—350——————829—
creanțe—354.3009.1004.30064 mii6.2084.30039 mii128 mii
casa și conturi la bănci1.7456.50319 mii8818.5687.1689.82237 mii71 mii40 mii
Datorii5.7353.4204.96513 mii11 mii5.20118 mii52 mii6.3807.306
Capitaluri proprii-3.9903.46818 mii-3.4551.94766 mii42 mii20 mii123 mii167 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 77 din 217 în județul Cluj și locul 856 din 2.147 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților

  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Activități de zidărie
  • 7413 Activități de design de interior

Întrebări frecvente despre STONETILE SRL

Care este CUI-ul firmei STONETILE SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei STONETILE SRL este 27536257. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2010001669122, iar codul EUID este ROONRC.J2010001669122.

Unde are sediul STONETILE SRL?

Sediul social al firmei STONETILE SRL este în Str. PARTIZANILOR, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400240, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are STONETILE SRL?

Activitatea principală a firmei STONETILE SRL este „Lucrări de pardosire și placare a pereților”, cod CAEN 4333. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată STONETILE SRL?

STONETILE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 octombrie 2010, deci are 16 ani de activitate.

Cum pot contacta firma STONETILE SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 492). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are STONETILE SRL?

În 2025, STONETILE SRL a raportat o cifră de afaceri de 290 mii lei și un profit net de 166 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este STONETILE SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, STONETILE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.

Explorează