STERLING MASAJ SRL
Str. Jepilor, bl. B 49, ap. 27, Municipiul Brașov, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 601 mii lei, profit net 2.237 lei, 1 angajați.
Despre STERLING MASAJ SRL
STERLING MASAJ SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 februarie 2004 cu numărul J2004000287085 și codul unic de înregistrare (CUI) 16138370, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 22 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 601 mii lei, un profit net de 2.237 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 205 mii lei la 601 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 16 februarie 2004 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 16138370
- Nr. Registrul Comerțului
- J2004000287085
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 13 februarie 2004
- EUID
- ROONRC.J2004000287085
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 16.02.2004
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 601 mii lei
- Profit net
- 2.237 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -237 mii lei
- Datorii
- 604 mii lei
- Active totale
- 367 mii lei
- Marjă netă
- 0,4%
- Cifră / angajat
- 601 mii lei
0% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (165%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 318 mii | 361 mii | 409 mii | 588 mii | 424 mii | 205 mii | 308 mii | 429 mii | 601 mii | 601 mii |
| Venituri totale | 318 mii | 362 mii | 414 mii | 590 mii | 425 mii | 205 mii | 309 mii | 429 mii | 605 mii | 609 mii |
| Cheltuieli totale | 330 mii | 412 mii | 472 mii | 602 mii | 498 mii | 239 mii | 322 mii | 405 mii | 572 mii | 605 mii |
| Profit / pierdere brută | -12 mii | -51 mii | -58 mii | -12 mii | -73 mii | -34 mii | -13 mii | 24 mii | 33 mii | 3.795 |
| Profit / pierdere netă | -15 mii | -54 mii | -62 mii | -18 mii | -77 mii | -36 mii | -16 mii | 20 mii | 27 mii | 2.237 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 998 | 998 | 998 | 998 | 998 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 42 mii | 18 mii | 23 mii | 80 mii | 63 mii | 89 mii | 93 mii | 221 mii | 287 mii | 367 mii |
| din care stocuri | 30 mii | 3.700 | 1.884 | 41 mii | 36 mii | 59 mii | 67 mii | 167 mii | 231 mii | 305 mii |
| creanțe | 3.391 | 1.638 | 9.777 | 17 mii | 25 mii | 26 mii | 21 mii | 36 mii | 44 mii | 29 mii |
| casa și conturi la bănci | 8.433 | 13 mii | 11 mii | 21 mii | 1.606 | 3.491 | 4.562 | 17 mii | 11 mii | 33 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 142 | — |
| Datorii | 76 mii | 96 mii | 162 mii | 237 mii | 297 mii | 358 mii | 379 mii | 487 mii | 526 mii | 604 mii |
| Capitaluri proprii | -33 mii | -76 mii | -138 mii | -156 mii | -233 mii | -269 mii | -286 mii | -266 mii | -239 mii | -237 mii |
| din care capital subscris vărsat | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 358 din 822 în județul Brașov și locul 11.403 din 32.876 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Firme similare din județul Brașov
- ROMAN PERFECT MARKET S.R.L. · Râșnov612 mii lei · 1 ang.
- LEVIKE MARKET S.R.L. · Săcele607 mii lei · 2 ang.
- QUO VADIS SRL · Tărlungeni600 mii lei · 2 ang.
- MIRO VIK MAG S.R.L. · Apața597 mii lei · 1 ang.
- AGUILADELMONTE 2021 S.R.L. · Brașov596 mii lei · 1 ang.
- VALREN TRADE SRL · Făgăraș594 mii lei · 2 ang.
- ALESARAND REAL BEST S.R.L. · Brașov587 mii lei · 5 ang.
- PROFOL AA S.R.L. · Cristian586 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5210 Depozitări
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre STERLING MASAJ SRL
Care este CUI-ul firmei STERLING MASAJ SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei STERLING MASAJ SRL este 16138370, iar codul de TVA este RO16138370. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2004000287085, iar codul EUID este ROONRC.J2004000287085.
Unde are sediul STERLING MASAJ SRL?
Sediul social al firmei STERLING MASAJ SRL este în Str. Jepilor, bl. B 49, ap. 27, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are STERLING MASAJ SRL?
Activitatea principală a firmei STERLING MASAJ SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată STERLING MASAJ SRL?
STERLING MASAJ SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 februarie 2004, deci are 22 ani de activitate.
Cum pot contacta firma STERLING MASAJ SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (2685 *** 271). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are STERLING MASAJ SRL?
În 2025, STERLING MASAJ SRL a raportat o cifră de afaceri de 601 mii lei și un profit net de 2.237 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este STERLING MASAJ SRL plătitoare de TVA?
Da. STERLING MASAJ SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16 februarie 2004 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.