Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

SPARKSHIELD S.R.L.

CUI 50352623J24/1069/2024

LEBEDEI, Municipiul Baia Mare, Maramureș

În 2024: cifra de afaceri 4.997 lei, profit net 3.746 lei, 0 angajați.

Despre SPARKSHIELD S.R.L.

SPARKSHIELD S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iulie 2024 cu numărul J24/1069/2024 și codul unic de înregistrare (CUI) 50352623, cu sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6201). Firma are 2 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.997 lei, un profit net de 3.746 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50352623
Nr. Registrul Comerțului
J24/1069/2024
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 iulie 2024
EUID
ROONRC.J24/1069/2024
Cod poștal
430306

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
4.997 lei
Profit net
3.746 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
3.748 lei
Datorii
1.056 lei
Active totale
4.804 lei
Marjă netă
75%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 22% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă4.997
Venituri totale4.997
Cheltuieli totale555
Profit / pierdere brută4.442
Profit / pierdere netă3.746
Active circulante4.804
creanțe2
casa și conturi la bănci4.802
Datorii1.056
Capitaluri proprii3.748

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 140 din 148 în județul Maramureș și locul 8.009 din 8.296 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Maramureș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.

Întrebări frecvente despre SPARKSHIELD S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SPARKSHIELD S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SPARKSHIELD S.R.L. este 50352623. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J24/1069/2024, iar codul EUID este ROONRC.J24/1069/2024.

Unde are sediul SPARKSHIELD S.R.L.?

Sediul social al firmei SPARKSHIELD S.R.L. este în LEBEDEI, Municipiul Baia Mare, Maramureș, județul Maramureș, cod poștal 430306, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SPARKSHIELD S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SPARKSHIELD S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6201. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SPARKSHIELD S.R.L.?

SPARKSHIELD S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iulie 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SPARKSHIELD S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SPARKSHIELD S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Baia Mare sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are SPARKSHIELD S.R.L.?

În 2024, SPARKSHIELD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.997 lei și un profit net de 3.746 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SPARKSHIELD S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SPARKSHIELD S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează