Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

SMART BITES WORK S.R.L.

CUI 52690981J2025078287005

MEHEDINȚI, sc. 3, et. 1, ap. 22, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 2.364 lei, profit net 187 lei.

Despre SMART BITES WORK S.R.L.

SMART BITES WORK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 octombrie 2025 cu numărul J2025078287005 și codul unic de înregistrare (CUI) 52690981, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.364 lei, un profit net de 187 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52690981
Nr. Registrul Comerțului
J2025078287005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025078287005
Cod poștal
400675

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2.364 lei
Profit net
187 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.187 lei
Datorii
1.203 lei
Active totale
2.390 lei
Marjă netă
7,9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 50% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă2.364
Venituri totale2.364
Cheltuieli totale2.074
Profit / pierdere brută290
Profit / pierdere netă187
Active circulante2.390
casa și conturi la bănci2.390
Datorii1.203
Capitaluri proprii1.187
din care capital subscris vărsat1.000

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 617 din 639 în județul Cluj și locul 7.730 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.

  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre SMART BITES WORK S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SMART BITES WORK S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SMART BITES WORK S.R.L. este 52690981. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025078287005, iar codul EUID este ROONRC.J2025078287005.

Unde are sediul SMART BITES WORK S.R.L.?

Sediul social al firmei SMART BITES WORK S.R.L. este în MEHEDINȚI, sc. 3, et. 1, ap. 22, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400675, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SMART BITES WORK S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SMART BITES WORK S.R.L. este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SMART BITES WORK S.R.L.?

SMART BITES WORK S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma SMART BITES WORK S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SMART BITES WORK S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cluj-Napoca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are SMART BITES WORK S.R.L.?

În 2025, SMART BITES WORK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.364 lei și un profit net de 187 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SMART BITES WORK S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SMART BITES WORK S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează