Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA5 ani pe piață

SETCOD SOLUTIONS S.R.L.

CUI 43657757J39/84/2021

TROTUȘANU, Sat Trotușanu, Comuna Movilița, Vrancea

În 2025: cifra de afaceri 133 mii lei, profit net 11 mii lei, 1 angajați.

Despre SETCOD SOLUTIONS S.R.L.

SETCOD SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 februarie 2021 cu numărul J39/84/2021 și codul unic de înregistrare (CUI) 43657757, cu sediul în Trotușanu (com. Movilița), județul Vrancea. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6201). Firma are 5 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 133 mii lei (-35% față de 2024), un profit net de 11 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 270 mii lei la 133 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2023.

Date de identificare

CUI
43657757
Nr. Registrul Comerțului
J39/84/2021
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 februarie 2021
EUID
ROONRC.J39/84/2021
Cod poștal
627213

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.12.2023

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
133 mii lei

-35% față de 2024

Profit net
11 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
74 mii lei
Datorii
163 mii lei
Active totale
238 mii lei
Marjă netă
8,4%
Cifră / angajat
133 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 35% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii0200 mii400 mii2021: cifra de afaceri 270.314 lei; profit net 239.474 lei20212022: cifra de afaceri 298.782 lei; profit net 231.885 lei20222023: cifra de afaceri 394.024 lei; profit net 212.924 lei20232024: cifra de afaceri 203.110 lei; pierdere netă 42.393 lei20242025: cifra de afaceri 132.761 lei; profit net 11.089 lei2025
Indicator (lei)20212022202320242025
Cifra de afaceri netă270 mii299 mii394 mii203 mii133 mii
Venituri totale270 mii299 mii394 mii203 mii154 mii
Cheltuieli totale23 mii58 mii177 mii240 mii139 mii
Profit / pierdere brută247 mii241 mii217 mii-36 mii15 mii
Profit / pierdere netă239 mii232 mii213 mii-42 mii11 mii
Număr mediu de angajați—1111
Active imobilizate123 mii91 mii59 mii29 mii54 mii
Active circulante65 mii124 mii52 mii157 mii184 mii
creanțe—16 mii51 mii107 mii153 mii
casa și conturi la bănci65 mii108 mii1.13050 mii31 mii
Datorii-51 mii-67 mii-103 mii122 mii163 mii
Capitaluri proprii240 mii282 mii214 mii63 mii74 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 34 din 56 în județul Vrancea și locul 5.972 din 8.294 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Vrancea

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 1820 Reproducerea înregistrărilor
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 7420 Activități fotografice
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
  • 9003 Activități de creație artistică

Întrebări frecvente despre SETCOD SOLUTIONS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SETCOD SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SETCOD SOLUTIONS S.R.L. este 43657757, iar codul de TVA este RO43657757. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J39/84/2021, iar codul EUID este ROONRC.J39/84/2021.

Unde are sediul SETCOD SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social al firmei SETCOD SOLUTIONS S.R.L. este în TROTUȘANU, Sat Trotușanu, Comuna Movilița, Vrancea, Trotușanu (com. Movilița), județul Vrancea, cod poștal 627213, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SETCOD SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SETCOD SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6201. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SETCOD SOLUTIONS S.R.L.?

SETCOD SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 februarie 2021, deci are 5 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SETCOD SOLUTIONS S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SETCOD SOLUTIONS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Trotușanu (com. Movilița) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are SETCOD SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, SETCOD SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 133 mii lei și un profit net de 11 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SETCOD SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. SETCOD SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează