SELVA DECKING SYSTEMS SRL
PĂDURII, Sat Săftica, Comuna Balotești, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 9,1 mil lei, profit net 1,5 mil lei, 4 angajați.
Despre SELVA DECKING SYSTEMS SRL
SELVA DECKING SYSTEMS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 martie 2013 cu numărul J2013000824239 și codul unic de înregistrare (CUI) 31365945, cu sediul în Săftica (com. Balotești), județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9,1 mil lei (+41% față de 2024), un profit net de 1,5 mil lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 4,4 mil lei la 9,1 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 9 iunie 2021.
Date de identificare
- CUI
- 31365945
- Nr. Registrul Comerțului
- J2013000824239
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 martie 2013
- EUID
- ROONRC.J2013000824239
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 08.10.2026
din 09.06.2021
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 9,1 mil lei
- Profit net
- 1,5 mil lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- 2,1 mil lei
- Datorii
- 4,9 mil lei
- Active totale
- 6,9 mil lei
- Marjă netă
- 16,3%
- Cifră / angajat
- 2,3 mil lei
+41% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 70% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 137 mii | 787 mii | 2,4 mil | 2,4 mil | 2,4 mil | 4,4 mil | 4,8 mil | 5,9 mil | 6,4 mil | 9,1 mil |
| Venituri totale | 137 mii | 788 mii | 2,4 mil | 2,4 mil | 2,4 mil | 4,4 mil | 4,8 mil | 5,9 mil | 6,4 mil | 9,1 mil |
| Cheltuieli totale | 137 mii | 690 mii | 2,2 mil | 2,1 mil | 2,2 mil | 3,7 mil | 3,8 mil | 4,9 mil | 5,2 mil | 7,4 mil |
| Profit / pierdere brută | -13 | 98 mii | 177 mii | 305 mii | 267 mii | 675 mii | 1 mil | 993 mii | 1,3 mil | 1,7 mil |
| Profit / pierdere netă | -4.135 | 90 mii | 153 mii | 281 mii | 243 mii | 636 mii | 988 mii | 885 mii | 1,1 mil | 1,5 mil |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 129 mii | 97 mii | 57 mii | 127 mii | 95 mii | 75 mii | 48 mii | 396 mii | 368 mii | 387 mii |
| Active circulante | 263 mii | 851 mii | 1,4 mil | 2,7 mil | 2,8 mil | 3,4 mil | 4,8 mil | 4,5 mil | 8 mil | 6,5 mil |
| din care stocuri | 86 mii | 419 mii | 615 mii | 1,2 mil | 1,6 mil | 1,8 mil | 2,6 mil | 2,3 mil | 3,9 mil | 4,4 mil |
| creanțe | 41 mii | 323 mii | 561 mii | 1 mil | 877 mii | 1,1 mil | 1,6 mil | 1,8 mil | 3,4 mil | 1,9 mil |
| casa și conturi la bănci | 136 mii | 108 mii | 230 mii | 420 mii | 364 mii | 451 mii | 552 mii | 309 mii | 748 mii | 231 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 859 | 285 | 2.751 | — |
| Datorii | 247 mii | 856 mii | 1,3 mil | 2,4 mil | 2,7 mil | 2,8 mil | 3,8 mil | 3,6 mil | 6,6 mil | 4,9 mil |
| Venituri în avans | 4.425 | 4.425 | 4.425 | 4.425 | 4.425 | 4.425 | 4.425 | 4.425 | 4.425 | 4.425 |
| Capitaluri proprii | 141 mii | 87 mii | 150 mii | 431 mii | 240 mii | 645 mii | 1,1 mil | 1,3 mil | 1,8 mil | 2,1 mil |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 9 din 966 în județul Ilfov și locul 226 din 10.806 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Firme similare din județul Ilfov
- GREEN OWL MANAGEMENT SERVICES S.R.L. · Pantelimon12,8 mil lei · 4 ang.
- AXIOS SUSTAINABLE GROWTH S.R.L. · Voluntari10,9 mil lei · 3 ang.
- NGB CONSTRUCTII & MANAGEMENT SRL · Bragadiru10,4 mil lei · 9 ang.
- DORALY PROPERTY MANAGEMENT S.R.L. · Afumați10,3 mil lei · 0 ang.
- MCA CONSULTING FINANCE S.R.L. · Dudu (com. Chiajna)7,8 mil lei · 10 ang.
- ETNO MARKETING SRL · Bragadiru7,2 mil lei · 1 ang.
- ORIENTAL CONSULTANTS GLOBAL CO. LTD TOKYO SUCURSALA ILFOV · Dudu (com. Chiajna)7,1 mil lei · 12 ang.
- FIELD INSIGHTS CEE SRL · Pantelimon5,6 mil lei · 2 ang.
Dosare în instanță
3 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 6839/197/202313.09.2023
pretenţii
Tribunalul Brasov · Apel · Litigii cu profesioniştii · calitate: Apelant Reclamant
- 10670/302/202325.04.2023
validare poprire
Judecătoria Sectorul 5 Bucuresti · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit
- 6839/197/202317.03.2023
pretenţii
Judecătoria Brasov · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Reclamant
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului
- 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului
- 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
- 1625 Fabricarea de uși și ferestre din lemn
- 1627 Finisarea articolelor din lemn
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
- 3100 Fabricarea de mobilă
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8123 Alte activități de curățenie
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Întrebări frecvente despre SELVA DECKING SYSTEMS SRL
Care este CUI-ul firmei SELVA DECKING SYSTEMS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SELVA DECKING SYSTEMS SRL este 31365945, iar codul de TVA este RO31365945. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013000824239, iar codul EUID este ROONRC.J2013000824239.
Unde are sediul SELVA DECKING SYSTEMS SRL?
Sediul social al firmei SELVA DECKING SYSTEMS SRL este în PĂDURII, Sat Săftica, Comuna Balotești, Ilfov, Săftica (com. Balotești), județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SELVA DECKING SYSTEMS SRL?
Activitatea principală a firmei SELVA DECKING SYSTEMS SRL este „Activități de consultanță în afaceri și management”, cod CAEN 7020. În Registrul Comerțului are autorizate în total 38 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SELVA DECKING SYSTEMS SRL?
SELVA DECKING SYSTEMS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 martie 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SELVA DECKING SYSTEMS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SELVA DECKING SYSTEMS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Săftica (com. Balotești) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are SELVA DECKING SYSTEMS SRL?
În 2025, SELVA DECKING SYSTEMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 9,1 mil lei și un profit net de 1,5 mil lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SELVA DECKING SYSTEMS SRL plătitoare de TVA?
Da. SELVA DECKING SYSTEMS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 9 iunie 2021. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.