Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVAînființată anul acesta

SELECT AGRO S.R.L.

CUI 53169532J2025099904004

CINCȘOR, Sat Cincșor, Comuna Voila, Brașov

În 2025: cifra de afaceri 5.000 lei, profit net 1.686 lei.

Despre SELECT AGRO S.R.L.

SELECT AGRO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 decembrie 2025 cu numărul J2025099904004 și codul unic de înregistrare (CUI) 53169532, cu sediul în Cincșor (com. Voila), județul Brașov. Activitatea principală este „Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase” (cod CAEN 0111). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.000 lei, un profit net de 1.686 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 22 decembrie 2025.

Date de identificare

CUI
53169532
Nr. Registrul Comerțului
J2025099904004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 decembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025099904004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 22.12.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.000 lei
Profit net
1.686 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.186 lei
Datorii
1.047 lei
Active totale
3.233 lei
Marjă netă
33,7%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 32% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.000
Venituri totale5.000
Cheltuieli totale3.000
Profit / pierdere brută2.000
Profit / pierdere netă1.686
Active imobilizate710
Active circulante2.523
creanțe523
casa și conturi la bănci2.000
Datorii1.047
Capitaluri proprii2.186

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 78 din 78 în județul Brașov și locul 8.858 din 8.990 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0111 – Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.

Firme similare din județul Brașov

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 0111 – Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5224 Manipulări

Întrebări frecvente despre SELECT AGRO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SELECT AGRO S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SELECT AGRO S.R.L. este 53169532, iar codul de TVA este RO53169532. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025099904004, iar codul EUID este ROONRC.J2025099904004.

Unde are sediul SELECT AGRO S.R.L.?

Sediul social al firmei SELECT AGRO S.R.L. este în CINCȘOR, Sat Cincșor, Comuna Voila, Brașov, Cincșor (com. Voila), județul Brașov, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SELECT AGRO S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SELECT AGRO S.R.L. este „Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase”, cod CAEN 0111. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SELECT AGRO S.R.L.?

SELECT AGRO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 decembrie 2025.

Cum pot contacta firma SELECT AGRO S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0767 *** 515). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SELECT AGRO S.R.L.?

În 2025, SELECT AGRO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei și un profit net de 1.686 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SELECT AGRO S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. SELECT AGRO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 22 decembrie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează