SBRX IT SECURITY S.R.L.
GHEORGHE IONESCU SISEȘTI, bl. C2, et. 10, ap. 45, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 227 mii lei, profit net 112 mii lei, 1 angajați.
Despre SBRX IT SECURITY S.R.L.
SBRX IT SECURITY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 aprilie 2024 cu numărul J2024008354406 și codul unic de înregistrare (CUI) 43437972, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 227 mii lei (-10% față de 2024), un profit net de 112 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 188 mii lei la 227 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 43437972
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024008354406
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 19 aprilie 2024
- EUID
- ROONRC.J2024008354406
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 227 mii lei
- Profit net
- 112 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 112 mii lei
- Datorii
- 7.302 lei
- Active totale
- 119 mii lei
- Marjă netă
- 49%
- Cifră / angajat
- 227 mii lei
-10% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 6% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5.966 | 188 mii | 253 mii | 266 mii | 252 mii | 227 mii |
| Venituri totale | 5.966 | 188 mii | 254 mii | 267 mii | 253 mii | 229 mii |
| Cheltuieli totale | 565 | 16 mii | 37 mii | 96 mii | 86 mii | 110 mii |
| Profit / pierdere brută | 5.401 | 172 mii | 217 mii | 171 mii | 167 mii | 118 mii |
| Profit / pierdere netă | 5.222 | 167 mii | 211 mii | 168 mii | 160 mii | 112 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | 6.333 | 13 mii | 13 mii | 14 mii |
| Active circulante | 6.339 | 174 mii | 211 mii | 168 mii | 162 mii | 105 mii |
| din care stocuri | 30 | 30 | 30 | 30 | 8.417 | — |
| creanțe | — | 115 mii | 168 mii | 139 mii | 106 mii | 65 mii |
| casa și conturi la bănci | 6.309 | 59 mii | 43 mii | 29 mii | 48 mii | 40 mii |
| Datorii | 917 | 2.514 | 5.817 | 12 mii | 15 mii | 7.302 |
| Capitaluri proprii | 5.422 | 172 mii | 211 mii | 169 mii | 160 mii | 112 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- APPLICATION ENGINEERING SRL · București Sector 5228 mii lei · 0 ang.
- DELIZIA APP S.R.L. · București Sector 3228 mii lei · 0 ang.
- BINTELLIGENCE CONSULTING S.R.L. · București Sector 2228 mii lei · 1 ang.
- TSUKI TECH S.R.L. · București Sector 6228 mii lei · 1 ang.
- ORION QA S.R.L. · București Sector 5227 mii lei · 1 ang.
- UARDTECH SOLUTIONS S.R.L. · București Sector 6227 mii lei · 1 ang.
- EVILDEV S.R.L. · București Sector 3227 mii lei · 1 ang.
- IMMERSIVIBES S.R.L. · București Sector 3227 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
- 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații
- 6190 Alte activități de telecomunicații
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
Întrebări frecvente despre SBRX IT SECURITY S.R.L.
Care este CUI-ul firmei SBRX IT SECURITY S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SBRX IT SECURITY S.R.L. este 43437972. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024008354406, iar codul EUID este ROONRC.J2024008354406.
Unde are sediul SBRX IT SECURITY S.R.L.?
Sediul social al firmei SBRX IT SECURITY S.R.L. este în GHEORGHE IONESCU SISEȘTI, bl. C2, et. 10, ap. 45, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SBRX IT SECURITY S.R.L.?
Activitatea principală a firmei SBRX IT SECURITY S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SBRX IT SECURITY S.R.L.?
SBRX IT SECURITY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 aprilie 2024, deci are 2 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SBRX IT SECURITY S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SBRX IT SECURITY S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 1 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are SBRX IT SECURITY S.R.L.?
În 2025, SBRX IT SECURITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 227 mii lei și un profit net de 112 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SBRX IT SECURITY S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, SBRX IT SECURITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/43437972API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.