SARFADUAD SRL
Str. GHEORGHE LAZĂR, Municipiul Tecuci, Galați
În 2025: cifra de afaceri 127 mii lei, profit net 28 mii lei, 1 angajați.
Despre SARFADUAD SRL
SARFADUAD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 aprilie 2008 cu numărul J17/731/2008 și codul unic de înregistrare (CUI) 23675023, cu sediul în Tecuci, județul Galați. Activitatea principală este „Alte transporturi terestre de călători n.c.a” (cod CAEN 4939). Firma are 18 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 127 mii lei (-29% față de 2024), un profit net de 28 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 93 mii lei la 127 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 23675023
- Nr. Registrul Comerțului
- J17/731/2008
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 aprilie 2008
- EUID
- ROONRC.J17/731/2008
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 127 mii lei
- Profit net
- 28 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 211 mii lei
- Datorii
- 10 mii lei
- Active totale
- 221 mii lei
- Marjă netă
- 22%
- Cifră / angajat
- 127 mii lei
-29% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 5% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 149 mii | 138 mii | 195 mii | 195 mii | 99 mii | 93 mii | 165 mii | 190 mii | 179 mii | 127 mii |
| Venituri totale | 149 mii | 138 mii | 195 mii | 205 mii | 112 mii | 93 mii | 165 mii | 190 mii | 179 mii | 129 mii |
| Cheltuieli totale | 130 mii | 133 mii | 174 mii | 175 mii | 106 mii | 81 mii | 130 mii | 144 mii | 164 mii | 100 mii |
| Profit / pierdere brută | 19 mii | 4.994 | 21 mii | 30 mii | 6.106 | 12 mii | 35 mii | 46 mii | 16 mii | 29 mii |
| Profit / pierdere netă | 18 mii | 3.609 | 19 mii | 28 mii | 4.897 | 11 mii | 33 mii | 44 mii | 14 mii | 28 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | — | — | — | 1 | 1 | — | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 9.850 | 9.850 | 3.450 | 3.450 | 3.450 | 0 | 31 mii | 1.150 | 6.150 | 4.287 |
| Active circulante | 32 mii | 46 mii | 59 mii | 90 mii | 97 mii | 106 mii | 107 mii | 185 mii | 187 mii | 217 mii |
| creanțe | — | — | — | 6.940 | 0 | — | 5.055 | — | — | 175 mii |
| casa și conturi la bănci | 32 mii | 46 mii | 59 mii | 83 mii | 97 mii | 106 mii | 102 mii | 185 mii | 187 mii | 41 mii |
| Datorii | 6.742 | 16 mii | 4.497 | 7.312 | 9.914 | 4.557 | 3.086 | 6.864 | 576 | 10 mii |
| Capitaluri proprii | 36 mii | 39 mii | 58 mii | 86 mii | 91 mii | 102 mii | 135 mii | 179 mii | 193 mii | 211 mii |
| din care capital subscris vărsat | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 29 din 57 în județul Galați și locul 2.137 din 3.967 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Firme similare din județul Galați
- BRACOS TOUR SRL · Galați142 mii lei · 1 ang.
- MAURVICTORYAUTO2011 S.R.L. · Galați132 mii lei · 1 ang.
- AUTOLINE CAR SRL · Galați122 mii lei · 2 ang.
- AUTO-RECORD SRL · Galați118 mii lei · 3 ang.
- DUTU RIDESHARING ECO DRIVE S.R.L. · Galați116 mii lei · 1 ang.
- TRANSPORT LIVE S.R.L. · Galați115 mii lei · 4 ang.
- UNIDABTOUR SRL · Galați113 mii lei · 1 ang.
- GODRA DRIVE S.R.L. · Galați111 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Întrebări frecvente despre SARFADUAD SRL
Care este CUI-ul firmei SARFADUAD SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SARFADUAD SRL este 23675023. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J17/731/2008, iar codul EUID este ROONRC.J17/731/2008.
Unde are sediul SARFADUAD SRL?
Sediul social al firmei SARFADUAD SRL este în Str. GHEORGHE LAZĂR, Municipiul Tecuci, Galați, județul Galați, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SARFADUAD SRL?
Activitatea principală a firmei SARFADUAD SRL este „Alte transporturi terestre de călători n.c.a”, cod CAEN 4939. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SARFADUAD SRL?
SARFADUAD SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 aprilie 2008, deci are 18 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SARFADUAD SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0741 *** 286). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SARFADUAD SRL?
În 2025, SARFADUAD SRL a raportat o cifră de afaceri de 127 mii lei și un profit net de 28 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SARFADUAD SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, SARFADUAD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.