Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA13 ani pe piață

ROXIMINA SRL

CUI 32020073J12/2262/2013

ARON DENSUȘIANU, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 139 mii lei, profit net 81 mii lei, 1 angajați.

Despre ROXIMINA SRL

ROXIMINA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 iulie 2013 cu numărul J12/2262/2013 și codul unic de înregistrare (CUI) 32020073, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract” (cod CAEN 6832). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 139 mii lei (-7% față de 2024), un profit net de 81 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 148 mii lei la 139 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
32020073
Nr. Registrul Comerțului
J12/2262/2013
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 iulie 2013
EUID
ROONRC.J12/2262/2013
Cod poștal
400428

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 21.12.2017

Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
10.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
139 mii lei

-7% față de 2024

Profit net
81 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
24 mii lei
Datorii
21 mii lei
Active totale
44 mii lei
Marjă netă
57,9%
Cifră / angajat
139 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 47% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
050 mii100 mii150 mii2016: cifra de afaceri 135.782 lei; profit net 115.712 lei20162017: cifra de afaceri 138.032 lei; profit net 77.897 lei20172018: cifra de afaceri 139.833 lei; profit net 75.694 lei20182019: cifra de afaceri 142.590 lei; profit net 107.033 lei20192020: cifra de afaceri 145.734 lei; profit net 116.375 lei20202021: cifra de afaceri 148.119 lei; profit net 114.376 lei20212022: cifra de afaceri 147.995 lei; profit net 87.964 lei20222023: cifra de afaceri 148.904 lei; profit net 57.391 lei20232024: cifra de afaceri 149.310 lei; profit net 48.769 lei20242025: cifra de afaceri 139.429 lei; profit net 80.665 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă136 mii138 mii140 mii143 mii146 mii148 mii148 mii149 mii149 mii139 mii
Venituri totale136 mii460 mii140 mii143 mii146 mii148 mii148 mii149 mii149 mii139 mii
Cheltuieli totale16 mii376 mii63 mii33 mii25 mii29 mii56 mii90 mii99 mii58 mii
Profit / pierdere brută120 mii84 mii77 mii110 mii121 mii119 mii92 mii59 mii50 mii82 mii
Profit / pierdere netă116 mii78 mii76 mii107 mii116 mii114 mii88 mii57 mii49 mii81 mii
Număr mediu de angajați—121——1111
Active imobilizate332 mii4.7903.95723 mii16 mii9.3112.640-1.065——
Active circulante247 mii501 mii578 mii353 mii439 mii533 mii122 mii108 mii96 mii44 mii
creanțe——————36 mii———
casa și conturi la bănci247 mii501 mii578 mii353 mii439 mii533 mii87 mii108 mii96 mii44 mii
Datorii157 mii6.3736.82313 mii2.1912.22737 mii4.7554.52521 mii
Capitaluri proprii422 mii500 mii575 mii363 mii453 mii541 mii88 mii102 mii92 mii24 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 149 din 247 în județul Cluj și locul 1.920 din 3.108 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6832 – Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract.

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6832 – Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Întrebări frecvente despre ROXIMINA SRL

Care este CUI-ul firmei ROXIMINA SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ROXIMINA SRL este 32020073. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/2262/2013, iar codul EUID este ROONRC.J12/2262/2013.

Unde are sediul ROXIMINA SRL?

Sediul social al firmei ROXIMINA SRL este în ARON DENSUȘIANU, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400428, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ROXIMINA SRL?

Activitatea principală a firmei ROXIMINA SRL este „Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract”, cod CAEN 6832. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ROXIMINA SRL?

ROXIMINA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 iulie 2013, deci are 13 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ROXIMINA SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 116). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ROXIMINA SRL?

În 2025, ROXIMINA SRL a raportat o cifră de afaceri de 139 mii lei și un profit net de 81 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ROXIMINA SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ROXIMINA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.

Explorează