ROWE FACILITIES S.R.L.
ȚEPEȘ VODĂ, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri 7 mil lei, profit net 981 mii lei, 3 angajați.
Despre ROWE FACILITIES S.R.L.
ROWE FACILITIES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 octombrie 2015 cu numărul J2015012936407 și codul unic de înregistrare (CUI) 35157025, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente” (cod CAEN 4664). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7 mil lei (+126% față de 2024), un profit net de 981 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 252 mii lei la 7 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2023.
Date de identificare
- CUI
- 35157025
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015012936407
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 22 octombrie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015012936407
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.11.2026
din 01.08.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 7 mil lei
- Profit net
- 981 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- -645 mii lei
- Datorii
- 7,8 mil lei
- Active totale
- 7,2 mil lei
- Marjă netă
- 14%
- Cifră / angajat
- 2,3 mil lei
+126% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (109%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 18 mii | 26 mii | 150 mii | 153 mii | 105 mii | 252 mii | 172 mii | 797 mii | 3,1 mil | 7 mil |
| Venituri totale | 18 mii | 26 mii | 150 mii | 153 mii | 113 mii | 253 mii | 172 mii | 882 mii | 3,2 mil | 7,1 mil |
| Cheltuieli totale | 11 mii | 23 mii | 45 mii | 66 mii | 41 mii | 959 mii | 828 mii | 1,2 mil | 3,2 mil | 5,9 mil |
| Profit / pierdere brută | 7.235 | 2.537 | 105 mii | 87 mii | 72 mii | -706 mii | -656 mii | -307 mii | -72 mii | 1,2 mil |
| Profit / pierdere netă | 6.758 | 2.279 | 103 mii | 86 mii | 69 mii | -709 mii | -657 mii | -315 mii | -98 mii | 981 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 3 |
| Active imobilizate | 38 mii | 38 mii | 38 mii | 38 mii | — | 172 mii | 112 mii | 77 mii | 101 mii | 298 mii |
| Active circulante | 36 mii | 53 mii | 120 mii | 123 mii | 201 mii | 444 mii | 339 mii | 771 mii | 3,8 mil | 6,8 mil |
| din care stocuri | — | — | 6.402 | 6.402 | 153 mii | 199 mii | 277 mii | 403 mii | 1,9 mil | 3,5 mil |
| creanțe | 36 mii | 44 mii | 88 mii | 109 mii | 22 mii | 58 mii | 49 mii | 113 mii | 859 mii | 1,8 mil |
| casa și conturi la bănci | 20 | 9.363 | 26 mii | 7.292 | 26 mii | 188 mii | 13 mii | 255 mii | 1,1 mil | 1,5 mil |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 745 | — | — | 24 mii | 31 mii |
| Datorii | 25 mii | 40 mii | 3.948 | 2.646 | 4.631 | 1,1 mil | 1,6 mil | 2,4 mil | 5,6 mil | 7,8 mil |
| Capitaluri proprii | 49 mii | 52 mii | 155 mii | 159 mii | 197 mii | -512 mii | -1,2 mil | -1,5 mil | -1,6 mil | -645 mii |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- PROJET IND SRL · București Sector 37,3 mil lei · 6 ang.
- CARRUS EXPERT SRL · București Sector 57,2 mil lei · 9 ang.
- MDM STANDARD SRL · București Sector 57 mil lei · 10 ang.
- APLIND SRL · București Sector 16,9 mil lei · 10 ang.
- GAMA ECHIPAMENTE SRL · București Sector 46,8 mil lei · 5 ang.
- UPSTREAM INTEGRATED CO LTD S.R.L. · București Sector 26,7 mil lei · 0 ang.
- ALMITECH SRL · București Sector 26,6 mil lei · 6 ang.
- EURITMIC GRUP SRL · București Sector 26,6 mil lei · 11 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 30.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4664 – Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Întrebări frecvente despre ROWE FACILITIES S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ROWE FACILITIES S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ROWE FACILITIES S.R.L. este 35157025, iar codul de TVA este RO35157025. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015012936407, iar codul EUID este ROONRC.J2015012936407.
Unde are sediul ROWE FACILITIES S.R.L.?
Sediul social al firmei ROWE FACILITIES S.R.L. este în ȚEPEȘ VODĂ, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ROWE FACILITIES S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ROWE FACILITIES S.R.L. este „Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente”, cod CAEN 4664. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ROWE FACILITIES S.R.L.?
ROWE FACILITIES S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 octombrie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ROWE FACILITIES S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ROWE FACILITIES S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 2 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ROWE FACILITIES S.R.L.?
În 2025, ROWE FACILITIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7 mil lei și un profit net de 981 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ROWE FACILITIES S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. ROWE FACILITIES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/35157025API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.