ROVAMI SOLUTIONS SRL
CHEFALULUI, bl. C, et. 2, ap. 28, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri 262 mii lei, profit net 153 mii lei, 1 angajați.
Despre ROVAMI SOLUTIONS SRL
ROVAMI SOLUTIONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 februarie 2016 cu numărul J40/1556/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 35594933, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (cod CAEN 8299). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 262 mii lei (+20% față de 2024), un profit net de 153 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 241 mii lei la 262 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35594933
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/1556/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 februarie 2016
- EUID
- ROONRC.J40/1556/2016
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
reactivat 13.07.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 262 mii lei
- Profit net
- 153 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 689 mii lei
- Datorii
- 3.638 lei
- Active totale
- 693 mii lei
- Marjă netă
- 58,6%
- Cifră / angajat
- 262 mii lei
+20% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 1% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 138 mii | 214 mii | 260 mii | 237 mii | 232 mii | 241 mii | 257 mii | 237 mii | 219 mii | 262 mii |
| Venituri totale | 138 mii | 214 mii | 260 mii | 237 mii | 232 mii | 241 mii | 257 mii | 237 mii | 219 mii | 262 mii |
| Cheltuieli totale | 11 mii | 21 mii | 29 mii | 13 mii | 12 mii | 51 mii | 50 mii | 96 mii | 96 mii | 106 mii |
| Profit / pierdere brută | 126 mii | 193 mii | 232 mii | 225 mii | 220 mii | 190 mii | 207 mii | 141 mii | 123 mii | 156 mii |
| Profit / pierdere netă | 122 mii | 187 mii | 224 mii | 218 mii | 213 mii | 183 mii | 200 mii | 139 mii | 121 mii | 153 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 444 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 124 mii | 270 mii | 535 mii | 756 mii | 766 mii | 516 mii | 388 mii | 445 mii | 563 mii | 693 mii |
| creanțe | 3.987 | 3.988 | 22 mii | 26 mii | 31 mii | 498 mii | 410 mii | 374 mii | 537 mii | 649 mii |
| casa și conturi la bănci | 120 mii | 266 mii | 513 mii | 730 mii | 735 mii | 18 mii | -23 mii | 71 mii | 26 mii | 44 mii |
| Datorii | 2.106 | 552 | 40 mii | 43 mii | 68 mii | 35 mii | 67 mii | 30 mii | 27 mii | 3.638 |
| Capitaluri proprii | 122 mii | 269 mii | 495 mii | 713 mii | 698 mii | 480 mii | 321 mii | 415 mii | 536 mii | 689 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 849 din 1.657 în județul București și locul 3.637 din 6.495 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..
Firme similare din județul București
- IRANCO PRESS SRL · București Sector 4264 mii lei · 3 ang.
- AMM SHOPS S.R.L. · București Sector 5262 mii lei · 5 ang.
- TOTAL HR SOLUTIONS SRL · București Sector 5262 mii lei · 3 ang.
- HAPPY CUSTOMERS CARE S.R.L. · București Sector 2261 mii lei · 0 ang.
- INTERADA SERVICE DOI SRL · București Sector 2261 mii lei · 2 ang.
- JSF CONSULTING SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ · București Sector 2260 mii lei · 1 ang.
- MARIO CONSULTING INVEST SRL · București Sector 5260 mii lei · 1 ang.
- INNOVA SMART BUSINESS SRL · București Sector 1259 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre ROVAMI SOLUTIONS SRL
Care este CUI-ul firmei ROVAMI SOLUTIONS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ROVAMI SOLUTIONS SRL este 35594933. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/1556/2016, iar codul EUID este ROONRC.J40/1556/2016.
Unde are sediul ROVAMI SOLUTIONS SRL?
Sediul social al firmei ROVAMI SOLUTIONS SRL este în CHEFALULUI, bl. C, et. 2, ap. 28, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ROVAMI SOLUTIONS SRL?
Activitatea principală a firmei ROVAMI SOLUTIONS SRL este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.”, cod CAEN 8299. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ROVAMI SOLUTIONS SRL?
ROVAMI SOLUTIONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 februarie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ROVAMI SOLUTIONS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ROVAMI SOLUTIONS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 2 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ROVAMI SOLUTIONS SRL?
În 2025, ROVAMI SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 262 mii lei și un profit net de 153 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ROVAMI SOLUTIONS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ROVAMI SOLUTIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.