Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)3 ani pe piață

RLT COM S.R.L.

CUI 48905004J2023003822354

ORȘOVA, bl. 133, sc. B, et. 4, ap. 18, Municipiul Timișoara, Timiș

În 2024: cifra de afaceri 7.502 lei, profit net 6.012 lei.

Despre RLT COM S.R.L.

RLT COM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2023 cu numărul J2023003822354 și codul unic de înregistrare (CUI) 48905004, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020). Firma are 3 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.502 lei, un profit net de 6.012 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
48905004
Nr. Registrul Comerțului
J2023003822354
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
06 octombrie 2023
EUID
ROONRC.J2023003822354
Cod poștal
300635

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 31.01.2025

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
7.502 lei
Profit net
6.012 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.212 lei
Datorii
1.200 lei
Active totale
7.412 lei
Marjă netă
80,1%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă7.502
Venituri totale7.502
Cheltuieli totale290
Profit / pierdere brută7.212
Profit / pierdere netă6.012
Active circulante7.412
casa și conturi la bănci7.412
Datorii1.200
Capitaluri proprii6.212
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 453 din 482 în județul Timiș și locul 10.216 din 10.808 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.

Firme similare din județul Timiș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management

  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Întrebări frecvente despre RLT COM S.R.L.

Care este CUI-ul firmei RLT COM S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RLT COM S.R.L. este 48905004. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2023003822354, iar codul EUID este ROONRC.J2023003822354.

Unde are sediul RLT COM S.R.L.?

Sediul social al firmei RLT COM S.R.L. este în ORȘOVA, bl. 133, sc. B, et. 4, ap. 18, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, cod poștal 300635, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are RLT COM S.R.L.?

Activitatea principală a firmei RLT COM S.R.L. este „Activități de consultanță în afaceri și management”, cod CAEN 7020. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată RLT COM S.R.L.?

RLT COM S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2023, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma RLT COM S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0729 *** 887). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are RLT COM S.R.L.?

În 2024, RLT COM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.502 lei și un profit net de 6.012 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este RLT COM S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, RLT COM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează