RAMAR MEDIA SRL
Str. Arh. Săvulescu Alexandru, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 62 mii lei, 1 angajați.
Despre RAMAR MEDIA SRL
RAMAR MEDIA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 aprilie 2002 cu numărul J2002003196401 și codul unic de înregistrare (CUI) 14589225, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice” (cod CAEN 7320). Firma are 24 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 62 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 102 mii lei la 111 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 aprilie 2002 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 14589225
- Nr. Registrul Comerțului
- J2002003196401
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 aprilie 2002
- EUID
- ROONRC.J2002003196401
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 15.10.2026
din 18.04.2002
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 62 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 251 mii lei
- Datorii
- 87 mii lei
- Active totale
- 337 mii lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 98 mii | 74 mii | 103 mii | 105 mii | 102 mii | 121 mii | 98 mii | 104 mii | 111 mii | — |
| Venituri totale | 98 mii | 83 mii | 103 mii | 105 mii | 102 mii | 121 mii | 98 mii | 104 mii | 111 mii | 0 |
| Cheltuieli totale | 65 mii | 163 mii | 69 mii | 50 mii | 47 mii | 70 mii | 98 mii | 106 mii | 77 mii | 62 mii |
| Profit / pierdere brută | 33 mii | -81 mii | 34 mii | 54 mii | 54 mii | 51 mii | -167 | -2.363 | 34 mii | -62 mii |
| Profit / pierdere netă | 31 mii | -81 mii | 33 mii | 53 mii | 53 mii | 50 mii | -1.145 | -3.399 | 33 mii | -62 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 204 mii | 87 mii | 87 mii | 87 mii | 87 mii | 87 mii | 87 mii | 87 mii | 87 mii | 257 mii |
| Active circulante | 69 mii | 105 mii | 144 mii | 155 mii | 155 mii | 209 mii | 205 mii | 205 mii | 300 mii | 80 mii |
| creanțe | 47 mii | 16 mii | 22 mii | 22 mii | 18 mii | 26 mii | 26 mii | 107 mii | 107 mii | 14 mii |
| casa și conturi la bănci | 22 mii | 89 mii | 122 mii | 133 mii | 136 mii | 183 mii | 179 mii | 98 mii | 193 mii | 66 mii |
| Datorii | 97 mii | 97 mii | 104 mii | 61 mii | 7.071 | 11 mii | 8.696 | 12 mii | 74 mii | 87 mii |
| Capitaluri proprii | 176 mii | 95 mii | 128 mii | 181 mii | 234 mii | 284 mii | 283 mii | 280 mii | 313 mii | 251 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- LETY ASIG SRL · București Sector 60 lei · 0 ang.
- CITYLAND CONSULTING SRL · București Sector 20 lei · 1 ang.
- PHG MEDIA INVEST S.R.L. · București Sector 10 lei · 0 ang.
- SORT IT OUT TODAY S.R.L. · București Sector 60 lei · 1 ang.
- I.M.I. (ITALIA MARCHE IMPRESA) CONSULTING SRL · București Sector 30 lei · 0 ang.
- RISE CONSORTIUM PARTNERS SRL · București Sector 20 lei · 0 ang.
- XCADOR EXPERT S.R.L. · București Sector 10 lei · 0 ang.
- ECOSLIM CATERING SRL · București Sector 20 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7320 – Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre RAMAR MEDIA SRL
Care este CUI-ul firmei RAMAR MEDIA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RAMAR MEDIA SRL este 14589225, iar codul de TVA este RO14589225. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2002003196401, iar codul EUID este ROONRC.J2002003196401.
Unde are sediul RAMAR MEDIA SRL?
Sediul social al firmei RAMAR MEDIA SRL este în Str. Arh. Săvulescu Alexandru, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RAMAR MEDIA SRL?
Activitatea principală a firmei RAMAR MEDIA SRL este „Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice”, cod CAEN 7320.
Când a fost înființată RAMAR MEDIA SRL?
RAMAR MEDIA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 aprilie 2002, deci are 24 ani de activitate.
Cum pot contacta firma RAMAR MEDIA SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 471). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are RAMAR MEDIA SRL?
În 2025, RAMAR MEDIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 62 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este RAMAR MEDIA SRL plătitoare de TVA?
Da. RAMAR MEDIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 aprilie 2002 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.