RADOM ZONE S.R.L.
1 Decembrie 1918, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
În 2025: cifra de afaceri 99 mii lei, profit net 28 mii lei, 1 angajați.
Despre RADOM ZONE S.R.L.
RADOM ZONE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 februarie 2020 cu numărul J14/72/2020 și codul unic de înregistrare (CUI) 42212459, cu sediul în Sfântu Gheorghe, județul Covasna. Activitatea principală este „Transporturi cu taxiuri” (cod CAEN 4932). Firma are 6 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 99 mii lei (-41% față de 2024), un profit net de 28 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 148 mii lei la 99 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 42212459
- Nr. Registrul Comerțului
- J14/72/2020
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 februarie 2020
- EUID
- ROONRC.J14/72/2020
- Cod poștal
- 520008
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 22.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 99 mii lei
- Profit net
- 28 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 129 mii lei
- Datorii
- 146 mii lei
- Active totale
- 275 mii lei
- Marjă netă
- 28,5%
- Cifră / angajat
- 99 mii lei
-41% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 41% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11 mii | 148 mii | 191 mii | 126 mii | 170 mii | 99 mii |
| Venituri totale | 11 mii | 148 mii | 191 mii | 126 mii | 170 mii | 99 mii |
| Cheltuieli totale | 16 mii | 98 mii | 115 mii | 106 mii | 102 mii | 67 mii |
| Profit / pierdere brută | -4.094 | 51 mii | 76 mii | 20 mii | 68 mii | 33 mii |
| Profit / pierdere netă | -3.980 | 51 mii | 76 mii | 19 mii | 58 mii | 28 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 9.449 | 6.984 | 4.519 | 2.054 | — | — |
| Active circulante | 1.527 | 78 mii | 239 mii | 201 mii | 237 mii | 275 mii |
| creanțe | 114 | — | 100 mii | 8.531 | 236 mii | 244 mii |
| casa și conturi la bănci | 1.413 | 78 mii | 139 mii | 193 mii | 1.524 | 32 mii |
| Datorii | 15 mii | 38 mii | 168 mii | 161 mii | 136 mii | 146 mii |
| Capitaluri proprii | -3.780 | 47 mii | 76 mii | 43 mii | 101 mii | 129 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 26 din 58 în județul Covasna și locul 1.243 din 5.401 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4932 – Transporturi cu taxiuri.
Firme similare din județul Covasna
- SPECIAL HAPPY TAXI S.R.L. · Sfântu Gheorghe112 mii lei · 1 ang.
- EJJELI PAL S.R.L. · Sfântu Gheorghe109 mii lei · 3 ang.
- SOLEMIO EXPORT IMPORT SRL · Sfântu Gheorghe104 mii lei · 1 ang.
- PUFFER-TAXI S.R.L. · Sfântu Gheorghe102 mii lei · 0 ang.
- KNOKKE-CAR S.R.L. · Sfântu Gheorghe91 mii lei · 1 ang.
- BUCI TAXI S.R.L. · Sfântu Gheorghe88 mii lei · 0 ang.
- ANDREI-ZOZO S.R.L. · Sfântu Gheorghe87 mii lei · 0 ang.
- M.T.V. IMPEX SRL · Sfântu Gheorghe86 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 22.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4932 – Transporturi cu taxiuri
- 4932 Transporturi cu taxiuri
Întrebări frecvente despre RADOM ZONE S.R.L.
Care este CUI-ul firmei RADOM ZONE S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RADOM ZONE S.R.L. este 42212459. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J14/72/2020, iar codul EUID este ROONRC.J14/72/2020.
Unde are sediul RADOM ZONE S.R.L.?
Sediul social al firmei RADOM ZONE S.R.L. este în 1 Decembrie 1918, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna, județul Covasna, cod poștal 520008, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RADOM ZONE S.R.L.?
Activitatea principală a firmei RADOM ZONE S.R.L. este „Transporturi cu taxiuri”, cod CAEN 4932.
Când a fost înființată RADOM ZONE S.R.L.?
RADOM ZONE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 februarie 2020, deci are 6 ani de activitate.
Cum pot contacta firma RADOM ZONE S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru RADOM ZONE S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Sfântu Gheorghe sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are RADOM ZONE S.R.L.?
În 2025, RADOM ZONE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 99 mii lei și un profit net de 28 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este RADOM ZONE S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, RADOM ZONE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 22 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/42212459API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.