R C C ENDODONTICS SRL
CĂMINULUI, sc. C, et. 2, ap. 34, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri 843 mii lei, profit net 419 mii lei, 1 angajați.
Despre R C C ENDODONTICS SRL
R C C ENDODONTICS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 noiembrie 2015 cu numărul J2015014305409 și codul unic de înregistrare (CUI) 35255546, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 843 mii lei (+121% față de 2024), un profit net de 419 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 293 mii lei la 843 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 35255546
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015014305409
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 20 noiembrie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015014305409
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.11.2026
din 01.09.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 843 mii lei
- Profit net
- 419 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 420 mii lei
- Datorii
- 879 mii lei
- Active totale
- 1,3 mil lei
- Marjă netă
- 49,7%
- Cifră / angajat
- 843 mii lei
+121% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 68% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 199 mii | 220 mii | 300 mii | 252 mii | 84 mii | 293 mii | 266 mii | 206 mii | 380 mii | 843 mii |
| Venituri totale | 200 mii | 222 mii | 301 mii | 255 mii | 84 mii | 294 mii | 266 mii | 207 mii | 381 mii | 844 mii |
| Cheltuieli totale | 105 mii | 84 mii | 194 mii | 182 mii | 49 mii | 95 mii | 162 mii | 132 mii | 271 mii | 401 mii |
| Profit / pierdere brută | 95 mii | 139 mii | 107 mii | 74 mii | 36 mii | 199 mii | 104 mii | 74 mii | 109 mii | 444 mii |
| Profit / pierdere netă | 89 mii | 132 mii | 98 mii | 66 mii | 33 mii | 190 mii | 97 mii | 72 mii | 98 mii | 419 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 29 mii | 33 mii | 75 mii | 55 mii | 43 mii | 34 mii | 27 mii | 20 mii | 16 mii | 15 mii |
| Active circulante | 98 mii | 144 mii | 154 mii | 118 mii | 114 mii | 159 mii | 118 mii | 229 mii | 775 mii | 1,3 mil |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | 2.809 | — | — | 497 | 43 mii |
| creanțe | 24 mii | 4.309 | 2.976 | 3.262 | 13 mii | 138 mii | 69 mii | 78 mii | 401 mii | 599 mii |
| casa și conturi la bănci | 74 mii | 140 mii | 151 mii | 114 mii | 101 mii | 18 mii | 49 mii | 151 mii | 374 mii | 633 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.929 |
| Datorii | 37 mii | 45 mii | 132 mii | 106 mii | 75 mii | 2.674 | 37 mii | 176 mii | 692 mii | 879 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | 11 mii | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 90 mii | 133 mii | 98 mii | 66 mii | 81 mii | 191 mii | 98 mii | 73 mii | 99 mii | 420 mii |
| din care capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- BIGGER CAPITAL S.R.L. · București Sector 3854 mii lei · 1 ang.
- TDS-TRAINING & DEVELOPMENT SERVICES SRL · București Sector 2851 mii lei · 1 ang.
- MINDCROUD S.R.L. · București Sector 2849 mii lei · 1 ang.
- LLOYDS TRAINING CO S.R.L. · București Sector 2845 mii lei · 1 ang.
- TRAINART SRL · București Sector 3844 mii lei · 1 ang.
- AMAZON BUSINESS SERVICES SRL · București Sector 6839 mii lei · 1 ang.
- APPLE TREE EDU SRL · București Sector 2837 mii lei · 8 ang.
- CARDINAL MS SRL · București Sector 2836 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre R C C ENDODONTICS SRL
Care este CUI-ul firmei R C C ENDODONTICS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei R C C ENDODONTICS SRL este 35255546, iar codul de TVA este RO35255546. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015014305409, iar codul EUID este ROONRC.J2015014305409.
Unde are sediul R C C ENDODONTICS SRL?
Sediul social al firmei R C C ENDODONTICS SRL este în CĂMINULUI, sc. C, et. 2, ap. 34, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are R C C ENDODONTICS SRL?
Activitatea principală a firmei R C C ENDODONTICS SRL este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559.
Când a fost înființată R C C ENDODONTICS SRL?
R C C ENDODONTICS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 noiembrie 2015, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma R C C ENDODONTICS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru R C C ENDODONTICS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 2 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are R C C ENDODONTICS SRL?
În 2025, R C C ENDODONTICS SRL a raportat o cifră de afaceri de 843 mii lei și un profit net de 419 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este R C C ENDODONTICS SRL plătitoare de TVA?
Da. R C C ENDODONTICS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/35255546API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.