PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L.
DOROBANȚILOR, et. 1, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 5,3 mil lei, profit net 825 mii lei, 37 angajați.
Despre PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L.
PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 iunie 2015 cu numărul J12/1710/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 34609408, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de protecție și gardă” (cod CAEN 8010). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5,3 mil lei (+8% față de 2024), un profit net de 825 mii lei și 37 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 4,4 mil lei la 5,3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 22 iunie 2015.
Date de identificare
- CUI
- 34609408
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/1710/2015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 iunie 2015
- EUID
- ROONRC.J12/1710/2015
- Cod poștal
- 400609
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 16.10.2026
din 22.06.2015
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 5,3 mil lei
- Profit net
- 825 mii lei
- Angajați (medie)
- 37
- Capitaluri proprii
- 890 mii lei
- Datorii
- 852 mii lei
- Active totale
- 1,8 mil lei
- Marjă netă
- 15,5%
- Cifră / angajat
- 143 mii lei
+8% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 47% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1,3 mil | 2,9 mil | 3,4 mil | 4,6 mil | 4,2 mil | 4,4 mil | 4,5 mil | 4,5 mil | 4,9 mil | 5,3 mil |
| Venituri totale | 1,3 mil | 2,9 mil | 3,4 mil | 4,6 mil | 4,2 mil | 4,4 mil | 4,5 mil | 4,5 mil | 4,9 mil | 5,3 mil |
| Cheltuieli totale | 1,3 mil | 2,8 mil | 3 mil | 3,4 mil | 3,1 mil | 3,3 mil | 3,6 mil | 3,8 mil | 4,3 mil | 4,4 mil |
| Profit / pierdere brută | -54 mii | 37 mii | 400 mii | 1,2 mil | 1,2 mil | 1,1 mil | 902 mii | 669 mii | 686 mii | 963 mii |
| Profit / pierdere netă | -58 mii | 17 mii | 368 mii | 1,2 mil | 1,1 mil | 1,1 mil | 869 mii | 598 mii | 590 mii | 825 mii |
| Număr mediu de angajați | 24 | 47 | 44 | 45 | 39 | 38 | 38 | 34 | 38 | 37 |
| Active imobilizate | 134 mii | 129 mii | 294 mii | 414 mii | 869 mii | 564 mii | 387 mii | 232 mii | 354 mii | 414 mii |
| Active circulante | 175 mii | 352 mii | 637 mii | 1,4 mil | 973 mii | 1 mil | 1,7 mil | 1,3 mil | 1,1 mil | 1,4 mil |
| din care stocuri | 33 mii | 48 mii | 65 mii | 53 mii | 81 mii | 149 mii | 180 mii | 212 mii | 59 mii | 71 mii |
| creanțe | 133 mii | 284 mii | 549 mii | 1,3 mil | 551 mii | 476 mii | 1,1 mil | 730 mii | 903 mii | 1 mil |
| casa și conturi la bănci | 8.855 | 20 mii | 23 mii | 81 mii | 281 mii | 390 mii | 371 mii | 373 mii | 182 mii | 327 mii |
| Cheltuieli în avans | 2.029 | 2.080 | 749 | 9.801 | 18 mii | 8.804 | 10 mii | 18 mii | 9.064 | 12 mii |
| Datorii | 372 mii | 528 mii | 602 mii | 651 mii | 690 mii | 436 mii | 1,1 mil | 850 mii | 773 mii | 852 mii |
| Venituri în avans | — | — | 6.796 | 37 mii | 39 mii | 46 mii | 64 mii | 60 mii | 79 mii | 88 mii |
| Capitaluri proprii | -61 mii | -44 mii | 323 mii | 1,2 mil | 1,1 mil | 1,1 mil | 927 mii | 654 mii | 655 mii | 890 mii |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Cluj
- C&A FOR ALL SECURITY SRL · Cluj-Napoca1,4 mil lei · 21 ang.
- DYNAMIC SECURITY SRL · Cluj-Napoca330 mii lei · 0 ang.
- AGILE BROTHERS SRL · Florești306 mii lei · 2 ang.
- GLOBAL SECURITY SRL · Cluj-Napoca35 mii lei · 0 ang.
- THE BLACK BEAR GUARD S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- MIRA GUARD SECURITY S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- SUPREM SECURITY SERVICES SRL · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- ELECTRON GRUP SECURITY SOLUTIONS S.R.L. · Lunca Vișagului (com. Poieni)0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8010 – Activități de protecție și gardă
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 8010 Activități de protecție și gardă
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare
Întrebări frecvente despre PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L.
Care este CUI-ul firmei PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L. este 34609408, iar codul de TVA este RO34609408. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/1710/2015, iar codul EUID este ROONRC.J12/1710/2015.
Unde are sediul PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L.?
Sediul social al firmei PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L. este în DOROBANȚILOR, et. 1, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400609, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L.?
Activitatea principală a firmei PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L. este „Activități de protecție și gardă”, cod CAEN 8010. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L.?
PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 iunie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0729 *** 000). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L.?
În 2025, PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5,3 mil lei și un profit net de 825 mii lei, cu 37 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 22 iunie 2015. Datele au fost verificate la ANAF pe 16 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/34609408API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.