PUBLIC FINANCING SRL
OLTENIȚEI, bl. 1, sc. 3, et. 2, ap. 87, București Sectorul 4, București
În 2025: cifra de afaceri 419 mii lei, profit net 211 mii lei.
Despre PUBLIC FINANCING SRL
PUBLIC FINANCING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 august 2015 cu numărul J2015009545409 și codul unic de înregistrare (CUI) 34850570, cu sediul în București Sector 4, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 419 mii lei (+4% față de 2024), un profit net de 211 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 345 mii lei la 419 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 12 aprilie 2017 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 34850570
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015009545409
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 august 2015
- EUID
- ROONRC.J2015009545409
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 15.10.2026
din 12.04.2017
din 01.04.2019
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 419 mii lei
- Profit net
- 211 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 212 mii lei
- Datorii
- 259 mii lei
- Active totale
- 471 mii lei
- Marjă netă
- 50,3%
+4% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 55% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27 mii | 148 mii | 314 mii | 334 mii | 319 mii | 345 mii | 346 mii | 397 mii | 402 mii | 419 mii |
| Venituri totale | 27 mii | 148 mii | 314 mii | 334 mii | 322 mii | 345 mii | 346 mii | 619 mii | 402 mii | 420 mii |
| Cheltuieli totale | 2.614 | 45 mii | 73 mii | 135 mii | 134 mii | 88 mii | 100 mii | 156 mii | 185 mii | 169 mii |
| Profit / pierdere brută | 24 mii | 103 mii | 242 mii | 199 mii | 187 mii | 257 mii | 246 mii | 463 mii | 217 mii | 251 mii |
| Profit / pierdere netă | 20 mii | 86 mii | 239 mii | 196 mii | 180 mii | 246 mii | 235 mii | 386 mii | 186 mii | 211 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
| Active imobilizate | — | 8.236 | 2.250 | 254 mii | 198 mii | 126 mii | 56 mii | 352 mii | 249 mii | 164 mii |
| Active circulante | 28 mii | 128 mii | 272 mii | 185 mii | 355 mii | 355 mii | 346 mii | 472 mii | 258 mii | 307 mii |
| din care stocuri | — | 2.182 | 255 | 2.109 | 5.037 | 8.255 | 9.900 | 3.963 | 3.803 | 1.706 |
| creanțe | — | 2.601 | 76 mii | 100 mii | 281 mii | 210 mii | 331 mii | 324 mii | 139 mii | 230 mii |
| casa și conturi la bănci | 28 mii | 123 mii | 196 mii | 83 mii | 69 mii | 136 mii | 5.597 | 144 mii | 115 mii | 75 mii |
| Datorii | 8.150 | 30 mii | 36 mii | 241 mii | 176 mii | 234 mii | 167 mii | 257 mii | 39 mii | 259 mii |
| Capitaluri proprii | 20 mii | 106 mii | 239 mii | 198 mii | 377 mii | 247 mii | 235 mii | 567 mii | 468 mii | 212 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.292 din 4.057 în județul București și locul 2.822 din 10.809 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Firme similare din județul București
- RAZVAN RADA MANAGEMENT S.R.L. · București Sector 3420 mii lei · 0 ang.
- THE GOOD TEAM PROJECT S.R.L. · București Sector 1419 mii lei · 1 ang.
- RAILENERGO CONSULT S.R.L. · București Sector 1419 mii lei · 1 ang.
- CARUSEL CONSULTING SRL · București Sector 3419 mii lei · 1 ang.
- SMART BUILDING MANAGEMENT S.R.L. · București Sector 1419 mii lei · 1 ang.
- PROIECT MANAGEMENT SERVICES SRL · București Sector 1418 mii lei · 1 ang.
- THEFABRIC.IO S.R.L. · București Sector 4418 mii lei · 1 ang.
- ELITE MILLENNIALS ENTERPRISE S.R.L. · București Sector 5416 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Întrebări frecvente despre PUBLIC FINANCING SRL
Care este CUI-ul firmei PUBLIC FINANCING SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PUBLIC FINANCING SRL este 34850570, iar codul de TVA este RO34850570. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015009545409, iar codul EUID este ROONRC.J2015009545409.
Unde are sediul PUBLIC FINANCING SRL?
Sediul social al firmei PUBLIC FINANCING SRL este în OLTENIȚEI, bl. 1, sc. 3, et. 2, ap. 87, București Sectorul 4, București, București Sector 4, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PUBLIC FINANCING SRL?
Activitatea principală a firmei PUBLIC FINANCING SRL este „Activități de consultanță în afaceri și management”, cod CAEN 7020. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PUBLIC FINANCING SRL?
PUBLIC FINANCING SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 august 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PUBLIC FINANCING SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PUBLIC FINANCING SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 4 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are PUBLIC FINANCING SRL?
În 2025, PUBLIC FINANCING SRL a raportat o cifră de afaceri de 419 mii lei și un profit net de 211 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PUBLIC FINANCING SRL plătitoare de TVA?
Da. PUBLIC FINANCING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 12 aprilie 2017 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.