Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață

PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL

CUI 33263755J2014000833296

ECATERINA VARGA, Loc. Vălenii De Munte, Oraș Vălenii De Munte, Prahova

În 2025: cifra de afaceri 562 mii lei, profit net 5.354 lei, 2 angajați.

Despre PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL

PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iunie 2014 cu numărul J2014000833296 și codul unic de înregistrare (CUI) 33263755, cu sediul în Vălenii De Munte, județul Prahova. Activitatea principală este „Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)” (cod CAEN 1013). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 562 mii lei (+35% față de 2024), un profit net de 5.354 lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 115 mii lei la 562 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2025.

Date de identificare

CUI
33263755
Nr. Registrul Comerțului
J2014000833296
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 iunie 2014
EUID
ROONRC.J2014000833296
Cod poștal
106400

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.02.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
562 mii lei

+35% față de 2024

Profit net
5.354 lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
140 mii lei
Datorii
43 mii lei
Active totale
183 mii lei
Marjă netă
1%
Cifră / angajat
281 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 23% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0200 mii400 mii600 mii2016: cifra de afaceri 77.418 lei; profit net 4.672 lei20162017: cifra de afaceri 67.887 lei; profit net 21.305 lei20172018: cifra de afaceri 97.759 lei; profit net 9.413 lei20182019: cifra de afaceri 74.508 lei; profit net 5.233 lei20192020: cifra de afaceri 116.036 lei; profit net 16.474 lei20202021: cifra de afaceri 115.302 lei; profit net 15.594 lei20212022: cifra de afaceri 124.345 lei; profit net 10.632 lei20222023: cifra de afaceri 207.765 lei; profit net 71.195 lei20232024: cifra de afaceri 416.978 lei; profit net 5.779 lei20242025: cifra de afaceri 561.712 lei; profit net 5.354 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă77 mii68 mii98 mii75 mii116 mii115 mii124 mii208 mii417 mii562 mii
Venituri totale76 mii117 mii164 mii123 mii152 mii115 mii124 mii208 mii481 mii542 mii
Cheltuieli totale69 mii94 mii153 mii117 mii134 mii99 mii113 mii135 mii475 mii536 mii
Profit / pierdere brută6.99523 mii11 mii6.27818 mii17 mii12 mii73 mii6.6886.257
Profit / pierdere netă4.67221 mii9.4135.23316 mii16 mii11 mii71 mii5.7795.354
Număr mediu de angajați—122221222
Active imobilizate20 mii28 mii26 mii23 mii21 mii18 mii16 mii17 mii14 mii15 mii
Active circulante56 mii54 mii26 mii26 mii24 mii39 mii54 mii122 mii137 mii167 mii
din care stocuri23 mii31 mii24 mii18 mii18 mii26 mii22 mii70 mii100 mii103 mii
creanțe17 mii17 mii3030——4.0786.35118 mii6.926
casa și conturi la bănci16 mii6.2421.8117.3295.61213 mii28 mii45 mii20 mii58 mii
Datorii74 mii60 mii42 mii34 mii13 mii10 mii12 mii9.40017 mii43 mii
Capitaluri proprii1.44723 mii9.61315 mii31 mii47 mii58 mii129 mii135 mii140 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 15 din 20 în județul Prahova și locul 297 din 450 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1013 – Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre).

Firme similare din județul Prahova

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 1013 – Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

  • 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
  • 1031 Prelucrarea și conservarea cartofilor
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1051 Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1084 Fabricarea condimentelor și ingredientelor
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
  • 5611 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Întrebări frecvente despre PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL

Care este CUI-ul firmei PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL este 33263755, iar codul de TVA este RO33263755. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000833296, iar codul EUID este ROONRC.J2014000833296.

Unde are sediul PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL?

Sediul social al firmei PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL este în ECATERINA VARGA, Loc. Vălenii De Munte, Oraș Vălenii De Munte, Prahova, județul Prahova, cod poștal 106400, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL?

Activitatea principală a firmei PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL este „Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)”, cod CAEN 1013. În Registrul Comerțului are autorizate în total 18 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL?

PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iunie 2014, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0727 *** 812). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL?

În 2025, PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 562 mii lei și un profit net de 5.354 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL plătitoare de TVA?

Da. PRODUS ÎN VALEA MUNȚILOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează