Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

PROCONNECT NETWORK S.R.L.

CUI 52491962J2025069247001

CALEA TAZLĂULUI I, Loc. Roznov, Oraș Roznov, Neamț

În 2025: cifra de afaceri 2.360 lei, profit net 1.340 lei.

Despre PROCONNECT NETWORK S.R.L.

PROCONNECT NETWORK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 septembrie 2025 cu numărul J2025069247001 și codul unic de înregistrare (CUI) 52491962, cu sediul în Roznov, județul Neamț. Activitatea principală este „Activități ale portalurilor web” (cod CAEN 6391). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.360 lei, un profit net de 1.340 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52491962
Nr. Registrul Comerțului
J2025069247001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 septembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025069247001
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2.360 lei
Profit net
1.340 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.540 lei
Datorii
5.642 lei
Active totale
7.182 lei
Marjă netă
56,8%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 79% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă2.360
Venituri totale2.360
Cheltuieli totale778
Profit / pierdere brută1.582
Profit / pierdere netă1.340
Active imobilizate3.400
Active circulante3.782
creanțe2.649
casa și conturi la bănci1.133
Datorii5.642
Capitaluri proprii1.540

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 11 din 11 în județul Neamț și locul 604 din 623 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6391 – Activități ale portalurilor web.

Firme similare din județul Neamț

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6391 – Activități ale portalurilor web

  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web

Întrebări frecvente despre PROCONNECT NETWORK S.R.L.

Care este CUI-ul firmei PROCONNECT NETWORK S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PROCONNECT NETWORK S.R.L. este 52491962. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025069247001, iar codul EUID este ROONRC.J2025069247001.

Unde are sediul PROCONNECT NETWORK S.R.L.?

Sediul social al firmei PROCONNECT NETWORK S.R.L. este în CALEA TAZLĂULUI I, Loc. Roznov, Oraș Roznov, Neamț, județul Neamț, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are PROCONNECT NETWORK S.R.L.?

Activitatea principală a firmei PROCONNECT NETWORK S.R.L. este „Activități ale portalurilor web”, cod CAEN 6391. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată PROCONNECT NETWORK S.R.L.?

PROCONNECT NETWORK S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 septembrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma PROCONNECT NETWORK S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0755 *** 390). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are PROCONNECT NETWORK S.R.L.?

În 2025, PROCONNECT NETWORK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.360 lei și un profit net de 1.340 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este PROCONNECT NETWORK S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, PROCONNECT NETWORK S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează