PACHE EDU CENTER SRL
AGRICULTORI, et. 2, ap. 3, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri 289 mii lei, profit net 114 mii lei.
Despre PACHE EDU CENTER SRL
PACHE EDU CENTER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 august 2016 cu numărul J40/10540/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36400083, cu sediul în București Sector 2, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de îngrijire zilnică pentru copii” (cod CAEN 8891). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 289 mii lei (+17% față de 2024), un profit net de 114 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 213 mii lei la 289 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 36400083
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/10540/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 august 2016
- EUID
- ROONRC.J40/10540/2016
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 02.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 289 mii lei
- Profit net
- 114 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 115 mii lei
- Datorii
- 33 mii lei
- Active totale
- 147 mii lei
- Marjă netă
- 39,5%
+17% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 22% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11 mii | 38 mii | 68 mii | 145 mii | 119 mii | 213 mii | 293 mii | 245 mii | 248 mii | 289 mii |
| Venituri totale | 11 mii | 38 mii | 68 mii | 145 mii | 119 mii | 213 mii | 294 mii | 245 mii | 251 mii | 289 mii |
| Cheltuieli totale | 16 mii | 14 mii | 41 mii | 70 mii | 50 mii | 75 mii | 109 mii | 153 mii | 222 mii | 172 mii |
| Profit / pierdere brută | -4.529 | 24 mii | 27 mii | 75 mii | 69 mii | 138 mii | 184 mii | 92 mii | 29 mii | 117 mii |
| Profit / pierdere netă | -4.864 | 23 mii | 25 mii | 71 mii | 66 mii | 134 mii | 177 mii | 89 mii | 27 mii | 114 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | — |
| Active imobilizate | 336 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 7.686 | 23 mii | 49 mii | 121 mii | 189 mii | 287 mii | 225 mii | 136 mii | 68 mii | 147 mii |
| creanțe | 6.304 | 13 mii | 40 mii | 57 mii | 168 mii | 183 mii | 149 mii | 115 mii | 32 mii | 118 mii |
| casa și conturi la bănci | 1.382 | 10 mii | 9.015 | 65 mii | 21 mii | 104 mii | 76 mii | 21 mii | 36 mii | 29 mii |
| Cheltuieli în avans | 428 | 428 | 428 | — | 262 | — | 140 | — | 251 | — |
| Datorii | 13 mii | 5.571 | 5.682 | 6.923 | 8.802 | 17 mii | 48 mii | 46 mii | 32 mii | 33 mii |
| Capitaluri proprii | -4.664 | 18 mii | 44 mii | 114 mii | 181 mii | 270 mii | 178 mii | 90 mii | 36 mii | 115 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- BURSUCEII VESELI SRL · București Sector 3294 mii lei · 1 ang.
- ELISTAR COMPANY SRL · București Sector 1293 mii lei · 3 ang.
- DUMBO'S CLUB S.R.L. · București Sector 4290 mii lei · 2 ang.
- SMART TEDDY SRL · București Sector 1289 mii lei · 2 ang.
- KIDDO CLUBHOUSE AFTER SCHOOL S.R.L. · București Sector 4287 mii lei · 0 ang.
- ALIAT EDUCATIONAL SIGMA S.R.L. · București Sector 3286 mii lei · 3 ang.
- ZEDA - Z EDU SRL · București Sector 4286 mii lei · 1 ang.
- CULTURE ET VIE S.R.L. · București Sector 6286 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 30.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8891 – Activități de îngrijire zilnică pentru copii
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
- 5590 Alte servicii de cazare
- 5610 Restaurante
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
- 8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii
- 8899 Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
Întrebări frecvente despre PACHE EDU CENTER SRL
Care este CUI-ul firmei PACHE EDU CENTER SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PACHE EDU CENTER SRL este 36400083. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/10540/2016, iar codul EUID este ROONRC.J40/10540/2016.
Unde are sediul PACHE EDU CENTER SRL?
Sediul social al firmei PACHE EDU CENTER SRL este în AGRICULTORI, et. 2, ap. 3, București Sectorul 2, București, București Sector 2, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PACHE EDU CENTER SRL?
Activitatea principală a firmei PACHE EDU CENTER SRL este „Activități de îngrijire zilnică pentru copii”, cod CAEN 8891. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PACHE EDU CENTER SRL?
PACHE EDU CENTER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 august 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PACHE EDU CENTER SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PACHE EDU CENTER SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 2 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are PACHE EDU CENTER SRL?
În 2025, PACHE EDU CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 289 mii lei și un profit net de 114 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PACHE EDU CENTER SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, PACHE EDU CENTER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 2 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/36400083API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.