OUTDOOR 4 U SRL
ZAHARIA BÂRSAN, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 734 mii lei, profit net 210 mii lei, 2 angajați.
Despre OUTDOOR 4 U SRL
OUTDOOR 4 U SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 februarie 2005 cu numărul J2005000341122 și codul unic de înregistrare (CUI) 17195322, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.” (cod CAEN 9329). Firma are 21 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 734 mii lei (-3% față de 2024), un profit net de 210 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 509 mii lei la 734 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 9 februarie 2005 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 17195322
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005000341122
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 februarie 2005
- EUID
- ROONRC.J2005000341122
- Cod poștal
- 400194
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 09.02.2005
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 734 mii lei
- Profit net
- 210 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 216 mii lei
- Datorii
- 748 mii lei
- Active totale
- 964 mii lei
- Marjă netă
- 28,6%
- Cifră / angajat
- 367 mii lei
-3% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 78% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 357 mii | 496 mii | 494 mii | 885 mii | 707 mii | 509 mii | 916 mii | 1,2 mil | 759 mii | 734 mii |
| Venituri totale | 494 mii | 582 mii | 695 mii | 975 mii | 836 mii | 541 mii | 916 mii | 1,2 mil | 759 mii | 778 mii |
| Cheltuieli totale | 478 mii | 553 mii | 594 mii | 833 mii | 605 mii | 484 mii | 663 mii | 667 mii | 449 mii | 526 mii |
| Profit / pierdere brută | 16 mii | 29 mii | 102 mii | 142 mii | 231 mii | 58 mii | 253 mii | 567 mii | 311 mii | 252 mii |
| Profit / pierdere netă | 13 mii | 24 mii | 96 mii | 133 mii | 224 mii | 54 mii | 244 mii | 557 mii | 261 mii | 210 mii |
| Număr mediu de angajați | 11 | 10 | 9 | 9 | 7 | 3 | 6 | 3 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 616 mii | 493 mii | 328 mii | 289 mii | 188 mii | 134 mii | 155 mii | 208 mii | 145 mii | 543 mii |
| Active circulante | 296 mii | 358 mii | 421 mii | 288 mii | 361 mii | 377 mii | 721 mii | 804 mii | 459 mii | 389 mii |
| din care stocuri | 83 mii | 101 mii | 74 mii | 62 mii | 57 mii | 71 mii | 137 mii | 269 mii | 132 mii | 110 mii |
| creanțe | 157 mii | 166 mii | 160 mii | 144 mii | 212 mii | 248 mii | 431 mii | 375 mii | 227 mii | 244 mii |
| casa și conturi la bănci | 56 mii | 91 mii | 186 mii | 81 mii | 92 mii | 58 mii | 153 mii | 160 mii | 100 mii | 36 mii |
| Cheltuieli în avans | 12 mii | 15 mii | 15 mii | 18 mii | 15 mii | 13 mii | 21 mii | 36 mii | 33 mii | 31 mii |
| Datorii | 161 mii | 175 mii | 127 mii | 260 mii | 237 mii | 235 mii | 647 mii | 427 mii | 369 mii | 748 mii |
| Venituri în avans | 392 mii | 296 mii | 146 mii | 76 mii | 6.156 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 371 mii | 395 mii | 492 mii | 259 mii | 320 mii | 289 mii | 250 mii | 620 mii | 268 mii | 216 mii |
| din care capital subscris vărsat | 5.000 | 5.100 | 5.100 | 5.100 | 5.100 | 5.100 | 5.100 | 5.100 | 5.100 | 5.100 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 28 din 288 în județul Cluj și locul 456 din 4.657 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a..
Firme similare din județul Cluj
- DUA CULTURAL PROJECT SRL-D · Cluj-Napoca827 mii lei · 1 ang.
- KIDS GARDEN PLAY S.R.L. · Popești (com. Baciu)802 mii lei · 1 ang.
- BALLOON MANIA SRL · Cluj-Napoca713 mii lei · 4 ang.
- KARBON SPA S.R.L. · Sălicea (com. Ciurila)712 mii lei · 1 ang.
- LUPEA ADVENTURE S.R.L. · Cluj-Napoca712 mii lei · 4 ang.
- BAOBAB SPA S.R.L. · Sălicea (com. Ciurila)708 mii lei · 2 ang.
- CASTMAN S.R.L. · Florești649 mii lei · 1 ang.
- BIG WEDDING SRL · Cluj-Napoca644 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 9311 Activități ale bazelor sportive
- 9319 Alte activități sportive n.c.a
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre OUTDOOR 4 U SRL
Care este CUI-ul firmei OUTDOOR 4 U SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei OUTDOOR 4 U SRL este 17195322, iar codul de TVA este RO17195322. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2005000341122, iar codul EUID este ROONRC.J2005000341122.
Unde are sediul OUTDOOR 4 U SRL?
Sediul social al firmei OUTDOOR 4 U SRL este în ZAHARIA BÂRSAN, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, cod poștal 400194, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are OUTDOOR 4 U SRL?
Activitatea principală a firmei OUTDOOR 4 U SRL este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.”, cod CAEN 9329. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată OUTDOOR 4 U SRL?
OUTDOOR 4 U SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 februarie 2005, deci are 21 ani de activitate.
Cum pot contacta firma OUTDOOR 4 U SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 925). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are OUTDOOR 4 U SRL?
În 2025, OUTDOOR 4 U SRL a raportat o cifră de afaceri de 734 mii lei și un profit net de 210 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este OUTDOOR 4 U SRL plătitoare de TVA?
Da. OUTDOOR 4 U SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 9 februarie 2005 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.