OONA DEV S.R.L.
Str. Ion Țuculescu, bl. PM 40, sc. B, et. 5, ap. 81, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 302 mii lei, profit net 193 mii lei, 1 angajați.
Despre OONA DEV S.R.L.
OONA DEV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iunie 2004 cu numărul J2004010488405 și codul unic de înregistrare (CUI) 16552460, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 22 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 302 mii lei (+6% față de 2024), un profit net de 193 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 177 mii lei la 302 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 28 iunie 2004 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 16552460
- Nr. Registrul Comerțului
- J2004010488405
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 iunie 2004
- EUID
- ROONRC.J2004010488405
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 15.10.2026
din 28.06.2004
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 302 mii lei
- Profit net
- 193 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 195 mii lei
- Datorii
- 176 mii lei
- Active totale
- 371 mii lei
- Marjă netă
- 64,1%
- Cifră / angajat
- 302 mii lei
+6% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 47% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 91 mii | 66 mii | 26 mii | 99 mii | 113 mii | 177 mii | 262 mii | 269 mii | 285 mii | 302 mii |
| Venituri totale | 92 mii | 67 mii | 26 mii | 101 mii | 115 mii | 180 mii | 263 mii | 270 mii | 288 mii | 328 mii |
| Cheltuieli totale | 60 mii | 45 mii | 6.087 | 31 mii | 3.034 | 23 mii | 22 mii | 59 mii | 54 mii | 125 mii |
| Profit / pierdere brută | 32 mii | 22 mii | 20 mii | 70 mii | 112 mii | 158 mii | 241 mii | 211 mii | 234 mii | 202 mii |
| Profit / pierdere netă | 30 mii | 21 mii | 19 mii | 67 mii | 108 mii | 152 mii | 233 mii | 208 mii | 225 mii | 193 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 42 mii | 25 mii | 30 mii | 24 mii | 45 mii | 44 mii | 41 mii | 39 mii | 39 mii | 131 mii |
| Active circulante | 62 mii | 62 mii | 27 mii | 100 mii | 155 mii | 205 mii | 242 mii | 188 mii | 218 mii | 238 mii |
| creanțe | 2.309 | 1.373 | 6.451 | 435 | 2.457 | 3.812 | 227 mii | 135 mii | 175 mii | 237 mii |
| casa și conturi la bănci | 59 mii | 61 mii | 21 mii | 99 mii | 153 mii | 201 mii | 15 mii | 53 mii | 43 mii | 484 |
| Cheltuieli în avans | 2.517 | 2.525 | 2.299 | 2.085 | 2.118 | 1.166 | 1.866 | 2.047 | 1.109 | 2.048 |
| Datorii | 75 mii | 68 mii | 41 mii | 39 mii | 27 mii | 2.710 | 50 mii | 20 mii | 31 mii | 176 mii |
| Capitaluri proprii | 31 mii | 21 mii | 19 mii | 86 mii | 176 mii | 248 mii | 235 mii | 210 mii | 227 mii | 195 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 | 1.600 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 2.559 din 4.332 în județul București și locul 7.871 din 14.286 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul București
- RAPHAEL HOLISTIC CARE S.R.L. · București Sector 1302 mii lei · 3 ang.
- VIVA SOFTWARE S.R.L. · București Sector 1302 mii lei · 1 ang.
- SOFTSCALE S.R.L. · București Sector 2302 mii lei · 1 ang.
- SIRIUSTECHSOLUTIONS S.R.L. · București Sector 6302 mii lei · 1 ang.
- GREENMOIRE S.R.L. · București Sector 1302 mii lei · 0 ang.
- DEVQUALSOFT S.R.L. · București Sector 4302 mii lei · 1 ang.
- SHANOVSKYI SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L. · București Sector 1302 mii lei · 1 ang.
- NSPOT SOFTWARES S.R.L. · București Sector 6301 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Întrebări frecvente despre OONA DEV S.R.L.
Care este CUI-ul firmei OONA DEV S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei OONA DEV S.R.L. este 16552460, iar codul de TVA este RO16552460. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2004010488405, iar codul EUID este ROONRC.J2004010488405.
Unde are sediul OONA DEV S.R.L.?
Sediul social al firmei OONA DEV S.R.L. este în Str. Ion Țuculescu, bl. PM 40, sc. B, et. 5, ap. 81, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are OONA DEV S.R.L.?
Activitatea principală a firmei OONA DEV S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210.
Când a fost înființată OONA DEV S.R.L.?
OONA DEV S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iunie 2004, deci are 22 ani de activitate.
Cum pot contacta firma OONA DEV S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 724). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are OONA DEV S.R.L.?
În 2025, OONA DEV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 302 mii lei și un profit net de 193 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este OONA DEV S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. OONA DEV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 28 iunie 2004 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.