Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

NWARE S.R.L.

CUI 53025413J2025093493001

TEILOR, Municipiul Craiova, Dolj

În 2025: cifra de afaceri 5.578 lei, profit net 1.670 lei, 0 angajați.

Despre NWARE S.R.L.

NWARE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2025 cu numărul J2025093493001 și codul unic de înregistrare (CUI) 53025413, cu sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.578 lei, un profit net de 1.670 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
53025413
Nr. Registrul Comerțului
J2025093493001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025093493001
Cod poștal
200120

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.578 lei
Profit net
1.670 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
1.870 lei
Datorii
3.908 lei
Active totale
5.778 lei
Marjă netă
29,9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 68% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.578
Venituri totale5.578
Cheltuieli totale3.744
Profit / pierdere brută1.834
Profit / pierdere netă1.670
Active circulante5.778
creanțe200
casa și conturi la bănci5.578
Datorii3.908
Capitaluri proprii1.870

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 328 din 339 în județul Dolj și locul 13.908 din 14.288 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul Dolj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Întrebări frecvente despre NWARE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei NWARE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NWARE S.R.L. este 53025413. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025093493001, iar codul EUID este ROONRC.J2025093493001.

Unde are sediul NWARE S.R.L.?

Sediul social al firmei NWARE S.R.L. este în TEILOR, Municipiul Craiova, Dolj, județul Dolj, cod poștal 200120, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are NWARE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei NWARE S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată NWARE S.R.L.?

NWARE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma NWARE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0756 *** 176). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are NWARE S.R.L.?

În 2025, NWARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.578 lei și un profit net de 1.670 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este NWARE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, NWARE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează