Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA5 ani pe piață

NORMEDSPACE TECH S.R.L.

CUI 44409687J2021010039406

NERVA TRAIAN, sc. B, et. 10, ap. 207, București Sectorul 3, București

În 2025: cifra de afaceri 400 mii lei, profit net 241 mii lei, 1 angajați.

Despre NORMEDSPACE TECH S.R.L.

NORMEDSPACE TECH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 iunie 2021 cu numărul J2021010039406 și codul unic de înregistrare (CUI) 44409687, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 5 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 400 mii lei (-1% față de 2024), un profit net de 241 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 368 mii lei la 400 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2022.

Date de identificare

CUI
44409687
Nr. Registrul Comerțului
J2021010039406
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 iunie 2021
EUID
ROONRC.J2021010039406
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.02.2022

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
09.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
400 mii lei

-1% față de 2024

Profit net
241 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
727 mii lei
Datorii
1 mil lei
Active totale
1,7 mil lei
Marjă netă
60,4%
Cifră / angajat
400 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 58% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii0200 mii400 mii600 mii2021: cifra de afaceri 368.063 lei; profit net 347.484 lei20212022: cifra de afaceri 357.076 lei; profit net 254.702 lei20222023: cifra de afaceri 113.883 lei; pierdere netă 117.024 lei20232024: cifra de afaceri 402.523 lei; profit net 250.754 lei20242025: cifra de afaceri 399.503 lei; profit net 241.296 lei2025
Indicator (lei)20212022202320242025
Cifra de afaceri netă368 mii357 mii114 mii403 mii400 mii
Venituri totale368 mii361 mii114 mii403 mii408 mii
Cheltuieli totale9.98598 mii230 mii146 mii156 mii
Profit / pierdere brută358 mii262 mii-116 mii257 mii252 mii
Profit / pierdere netă347 mii255 mii-117 mii251 mii241 mii
Număr mediu de angajați00111
Active imobilizate25 mii199 mii477 mii421 mii1,4 mil
Active circulante335 mii154 mii143 mii445 mii317 mii
din care stocuri—68 mii17 mii18 mii18 mii
creanțe—48 mii23 mii68 mii59 mii
casa și conturi la bănci335 mii39 mii103 mii360 mii241 mii
Cheltuieli în avans———197.882
Datorii13 mii770385 mii380 mii1 mil
Capitaluri proprii348 mii352 mii235 mii486 mii727 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 2.010 din 4.333 în județul București și locul 5.930 din 14.292 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Întrebări frecvente despre NORMEDSPACE TECH S.R.L.

Care este CUI-ul firmei NORMEDSPACE TECH S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NORMEDSPACE TECH S.R.L. este 44409687, iar codul de TVA este RO44409687. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2021010039406, iar codul EUID este ROONRC.J2021010039406.

Unde are sediul NORMEDSPACE TECH S.R.L.?

Sediul social al firmei NORMEDSPACE TECH S.R.L. este în NERVA TRAIAN, sc. B, et. 10, ap. 207, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are NORMEDSPACE TECH S.R.L.?

Activitatea principală a firmei NORMEDSPACE TECH S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată NORMEDSPACE TECH S.R.L.?

NORMEDSPACE TECH S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 iunie 2021, deci are 5 ani de activitate.

Cum pot contacta firma NORMEDSPACE TECH S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru NORMEDSPACE TECH S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 3 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are NORMEDSPACE TECH S.R.L.?

În 2025, NORMEDSPACE TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 400 mii lei și un profit net de 241 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este NORMEDSPACE TECH S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. NORMEDSPACE TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.

Explorează