NO ROCKET SCIENCE SRL
Crișan Mircioiu, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 11,4 mil lei, profit net 173 mii lei, 1 angajați.
Despre NO ROCKET SCIENCE SRL
NO ROCKET SCIENCE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iulie 2016 cu numărul J12/2687/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36315514, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte activități de servicii privind tehnologia informației” (cod CAEN 6209). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 11,4 mil lei (-56% față de 2024), un profit net de 173 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 28,5 mil lei la 11,4 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 5 septembrie 2016.
Date de identificare
- CUI
- 36315514
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/2687/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 iulie 2016
- EUID
- ROONRC.J12/2687/2016
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 05.09.2016
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 11,4 mil lei
- Profit net
- 173 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 1,5 mil lei
- Datorii
- 926 mii lei
- Active totale
- 2,4 mil lei
- Marjă netă
- 1,5%
- Cifră / angajat
- 11,4 mil lei
-56% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 56% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1 mil | 5,7 mil | 11,3 mil | 15,1 mil | 20,8 mil | 28,5 mil | 27,2 mil | 27,7 mil | 25,7 mil | 11,4 mil |
| Venituri totale | 1 mil | 5,8 mil | 11,5 mil | 15,4 mil | 20,9 mil | 28,5 mil | 27,3 mil | 27,9 mil | 25,8 mil | 11,7 mil |
| Cheltuieli totale | 864 mii | 4,5 mil | 8,1 mil | 10,9 mil | 16,7 mil | 21,9 mil | 22,2 mil | 24,7 mil | 22,9 mil | 11,5 mil |
| Profit / pierdere brută | 161 mii | 1,3 mil | 3,4 mil | 4,4 mil | 4,2 mil | 6,6 mil | 5,1 mil | 3,3 mil | 2,9 mil | 204 mii |
| Profit / pierdere netă | 137 mii | 1,1 mil | 2,9 mil | 3,8 mil | 3,7 mil | 5,7 mil | 4,5 mil | 2,8 mil | 2,5 mil | 173 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 466 | 291 | 116 | 14 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 613 mii | 1,9 mil | 4 mil | 5,2 mil | 5,8 mil | 8 mil | 7,8 mil | 6,1 mil | 7,3 mil | 2,4 mil |
| din care stocuri | — | — | 1.101 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
| creanțe | 583 mii | 1,1 mil | 2,9 mil | 4 mil | 5 mil | 5,9 mil | 6,9 mil | 5,7 mil | 5 mil | 259 mii |
| casa și conturi la bănci | 30 mii | 876 mii | 1,1 mil | 1,2 mil | 802 mii | 2,1 mil | 885 mii | 412 mii | 2,3 mil | 2,2 mil |
| Cheltuieli în avans | — | — | 2.569 | 3.533 | 3.980 | 4.670 | 8.872 | 11 mii | 12 mii | 70 |
| Datorii | 471 mii | 681 mii | 942 mii | 1,3 mil | 2,1 mil | 2,3 mil | 3,4 mil | 3,3 mil | 4,8 mil | 926 mii |
| Capitaluri proprii | 142 mii | 1,3 mil | 3 mil | 3,9 mil | 3,7 mil | 5,7 mil | 4,5 mil | 2,8 mil | 2,5 mil | 1,5 mil |
| din care capital subscris vărsat | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1 din 64 în județul Cluj și locul 9 din 845 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6209 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației.
Firme similare din județul Cluj
- MASABI LTD., LONDRA-SUCURSALA CLUJ-NAPOCA · Cluj-Napoca11,1 mil lei · 18 ang.
- NETLOGIQ SRL · Cluj-Napoca3,1 mil lei · 13 ang.
- IKON TECHNOLOGIES SRL · Cluj-Napoca1,3 mil lei · 1 ang.
- RAMS PROJECT SRL · Cluj-Napoca1,2 mil lei · 6 ang.
- ARIMATECH OUTSOURCING S.R.L. · Cluj-Napoca1,1 mil lei · 1 ang.
- CORBITAL IT SERVICES S.R.L. · Dezmir (com. Apahida)847 mii lei · 1 ang.
- NGI SYSTEMS SRL · Cluj-Napoca815 mii lei · 2 ang.
- PROTECH INNOVATION SRL · Florești701 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6209 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Întrebări frecvente despre NO ROCKET SCIENCE SRL
Care este CUI-ul firmei NO ROCKET SCIENCE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NO ROCKET SCIENCE SRL este 36315514, iar codul de TVA este RO36315514. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/2687/2016, iar codul EUID este ROONRC.J12/2687/2016.
Unde are sediul NO ROCKET SCIENCE SRL?
Sediul social al firmei NO ROCKET SCIENCE SRL este în Crișan Mircioiu, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NO ROCKET SCIENCE SRL?
Activitatea principală a firmei NO ROCKET SCIENCE SRL este „Alte activități de servicii privind tehnologia informației”, cod CAEN 6209. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NO ROCKET SCIENCE SRL?
NO ROCKET SCIENCE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iulie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NO ROCKET SCIENCE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 801). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are NO ROCKET SCIENCE SRL?
În 2025, NO ROCKET SCIENCE SRL a raportat o cifră de afaceri de 11,4 mil lei și un profit net de 173 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NO ROCKET SCIENCE SRL plătitoare de TVA?
Da. NO ROCKET SCIENCE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 5 septembrie 2016. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.