Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA15 ani pe piață

NITRA VISION SRL

CUI 27848585J12/2204/2010

CÂMPULUI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 392 mii lei, profit net 79 mii lei, 0 angajați.

Despre NITRA VISION SRL

NITRA VISION SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 decembrie 2010 cu numărul J12/2204/2010 și codul unic de înregistrare (CUI) 27848585, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de consultanță pentru afaceri și management” (cod CAEN 7022). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 392 mii lei (+142% față de 2024), un profit net de 79 mii lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 56 mii lei la 392 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
27848585
Nr. Registrul Comerțului
J12/2204/2010
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
23 decembrie 2010
EUID
ROONRC.J12/2204/2010
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
392 mii lei

+142% față de 2024

Profit net
79 mii lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
79 mii lei
Datorii
116 mii lei
Active totale
195 mii lei
Marjă netă
20,1%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 60% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii0200 mii400 mii2016: cifra de afaceri 132.327 lei; profit net 80.595 lei20162017: cifra de afaceri 92.828 lei; profit net 37.721 lei20172018: cifra de afaceri 81.482 lei; profit net 53.266 lei20182019: cifra de afaceri 57.000 lei; profit net 21.659 lei20192020: cifra de afaceri 75.249 lei; profit net 44.548 lei20202021: cifra de afaceri 56.250 lei; profit net 31.881 lei20212022: cifra de afaceri 54.000 lei; pierdere netă 38.696 lei20222023: cifra de afaceri 56.800 lei; profit net 778 lei20232024: cifra de afaceri 161.765 lei; pierdere netă 7.071 lei20242025: cifra de afaceri 391.612 lei; profit net 78.610 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă132 mii93 mii81 mii57 mii75 mii56 mii54 mii57 mii162 mii392 mii
Venituri totale132 mii97 mii81 mii57 mii75 mii56 mii55 mii57 mii162 mii392 mii
Cheltuieli totale49 mii59 mii27 mii35 mii29 mii23 mii92 mii56 mii169 mii297 mii
Profit / pierdere brută83 mii39 mii54 mii22 mii47 mii33 mii-37 mii1.222-7.07195 mii
Profit / pierdere netă81 mii38 mii53 mii22 mii45 mii32 mii-39 mii778-7.07179 mii
Număr mediu de angajați1111111000
Active imobilizate15 mii18 mii18 mii18 mii18 mii18 mii43 mii76 mii53 mii34 mii
Active circulante584 mii648 mii621 mii542 mii205 mii222 mii83 mii109 mii119 mii161 mii
creanțe136 mii145 mii164 mii167 mii185 mii222 mii81 mii92 mii106 mii121 mii
casa și conturi la bănci448 mii503 mii456 mii375 mii20 mii1641.88517 mii13 mii40 mii
Cheltuieli în avans————————2.369—
Datorii121 mii162 mii81 mii75 mii94 mii79 mii14 mii72 mii68 mii116 mii
Capitaluri proprii478 mii505 mii558 mii485 mii130 mii162 mii112 mii113 mii106 mii79 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 72 din 447 în județul Cluj și locul 1.100 din 6.126 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management

  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Întrebări frecvente despre NITRA VISION SRL

Care este CUI-ul firmei NITRA VISION SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NITRA VISION SRL este 27848585. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/2204/2010, iar codul EUID este ROONRC.J12/2204/2010.

Unde are sediul NITRA VISION SRL?

Sediul social al firmei NITRA VISION SRL este în CÂMPULUI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are NITRA VISION SRL?

Activitatea principală a firmei NITRA VISION SRL este „Activități de consultanță pentru afaceri și management”, cod CAEN 7022.

Când a fost înființată NITRA VISION SRL?

NITRA VISION SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 decembrie 2010, deci are 15 ani de activitate.

Cum pot contacta firma NITRA VISION SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 541). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are NITRA VISION SRL?

În 2025, NITRA VISION SRL a raportat o cifră de afaceri de 392 mii lei și un profit net de 79 mii lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este NITRA VISION SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, NITRA VISION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.

Explorează