NINETEEN TWENTY SRL
SĂCĂRÎMB, Sat Săcărâmb, Comuna Certeju De Sus, Hunedoara
În 2025: cifra de afaceri 17 mii lei, profit net 25 mii lei, 0 angajați.
Despre NINETEEN TWENTY SRL
NINETEEN TWENTY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iunie 2006 cu numărul J2006000893204 și codul unic de înregistrare (CUI) 18770983, cu sediul în Săcărâmb (com. Certeju De Sus), județul Hunedoara. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 20 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 17 mii lei (+580% față de 2024), un profit net de 25 mii lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 25 mii lei la 17 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 18770983
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006000893204
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 iunie 2006
- EUID
- ROONRC.J2006000893204
- Cod poștal
- 337197
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 17 mii lei
- Profit net
- 25 mii lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- 520 lei
- Datorii
- 5.938 lei
- Active totale
- 6.458 lei
- Marjă netă
- 144,3%
+580% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 92% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 41 mii | 18 mii | 18 mii | 32 mii | 38 mii | 25 mii | 26 mii | 16 mii | 2.500 | 17 mii |
| Venituri totale | 41 mii | 18 mii | 18 mii | 47 mii | 49 mii | 25 mii | 26 mii | 16 mii | 20 mii | 48 mii |
| Cheltuieli totale | 39 mii | 17 mii | 7.542 | 42 mii | 22 mii | 14 mii | 5.823 | 30 mii | 50 mii | 22 mii |
| Profit / pierdere brută | 1.960 | 957 | 11 mii | 4.450 | 27 mii | 10 mii | 20 mii | -14 mii | -30 mii | 26 mii |
| Profit / pierdere netă | 1.344 | 405 | 11 mii | 4.122 | 26 mii | 9.617 | 19 mii | -14 mii | -30 mii | 25 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Active imobilizate | 23 mii | 13 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 8.500 | 6.500 | 4.500 | 2.000 | 0 |
| Active circulante | 22 mii | 18 mii | 17 mii | 21 mii | 22 mii | 13 mii | 15 mii | 11 mii | 8.067 | 6.458 |
| din care stocuri | 9.024 | 9.024 | 9.024 | 0 | 4.846 | 4.846 | 4.846 | 4.846 | 4.845 | 2.423 |
| creanțe | 8.688 | 5.673 | 200 | 1.200 | 2.659 | 870 | 2.995 | 870 | 0 | 18 |
| casa și conturi la bănci | 4.291 | 3.316 | 7.697 | 20 mii | 14 mii | 7.569 | 7.142 | 5.671 | 3.222 | 4.017 |
| Datorii | 2.374 | 803 | 1.105 | 1.789 | 4.956 | 3.719 | 1.966 | 10 mii | 34 mii | 5.938 |
| Capitaluri proprii | 42 mii | 30 mii | 26 mii | 29 mii | 27 mii | 18 mii | 20 mii | 5.759 | -24 mii | 520 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 93 din 104 în județul Hunedoara și locul 13.488 din 14.292 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
Firme similare din județul Hunedoara
- VENITURI PASIVE S.R.L. · Petrila22 mii lei · 1 ang.
- ELTAND S.R.L. · Lupeni22 mii lei · 0 ang.
- WEBLUNARIA S.R.L. · Ponor (com. Pui)20 mii lei · 0 ang.
- NICALEX INFORMATICA SERVICE SRL · Deva17 mii lei · 0 ang.
- RETEZAT83 B&B S.R.L. · Râu De Mori14 mii lei · 0 ang.
- VM SOFTWARE LAB S.R.L. · Petroșani11 mii lei · 1 ang.
- REPCORDS RELAY TECHNOLOGIES S.R.L. · Mânerău (com. Peștișu Mic)8.773 lei · 0 ang.
- ASVAL ALPHA TECHNOLOGY S.R.L. · Deva7.697 lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Întrebări frecvente despre NINETEEN TWENTY SRL
Care este CUI-ul firmei NINETEEN TWENTY SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NINETEEN TWENTY SRL este 18770983. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2006000893204, iar codul EUID este ROONRC.J2006000893204.
Unde are sediul NINETEEN TWENTY SRL?
Sediul social al firmei NINETEEN TWENTY SRL este în SĂCĂRÎMB, Sat Săcărâmb, Comuna Certeju De Sus, Hunedoara, Săcărâmb (com. Certeju De Sus), județul Hunedoara, cod poștal 337197, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NINETEEN TWENTY SRL?
Activitatea principală a firmei NINETEEN TWENTY SRL este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NINETEEN TWENTY SRL?
NINETEEN TWENTY SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iunie 2006, deci are 20 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NINETEEN TWENTY SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 263). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are NINETEEN TWENTY SRL?
În 2025, NINETEEN TWENTY SRL a raportat o cifră de afaceri de 17 mii lei și un profit net de 25 mii lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NINETEEN TWENTY SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, NINETEEN TWENTY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.