NIGHT MAN SRL
Macului, Sat Baia, Comuna Baia, Suceava
În 2025: cifra de afaceri 936 mii lei, profit net 7.275 lei, 1 angajați.
Despre NIGHT MAN SRL
NIGHT MAN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 decembrie 2006 cu numărul J2006001671333 și codul unic de înregistrare (CUI) 20169838, cu sediul în Baia, județul Suceava. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 936 mii lei (+144% față de 2024), un profit net de 7.275 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 506 mii lei la 936 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 5 ianuarie 2007.
Date de identificare
- CUI
- 20169838
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006001671333
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 decembrie 2006
- EUID
- ROONRC.J2006001671333
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 05.01.2007
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 936 mii lei
- Profit net
- 7.275 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 44 mii lei
- Datorii
- 414 mii lei
- Active totale
- 458 mii lei
- Marjă netă
- 0,8%
- Cifră / angajat
- 936 mii lei
+144% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 90% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 394 mii | 377 mii | 509 mii | 573 mii | 751 mii | 506 mii | 488 mii | 406 mii | 383 mii | 936 mii |
| Venituri totale | 400 mii | 377 mii | 515 mii | 579 mii | 753 mii | 506 mii | 488 mii | 406 mii | 384 mii | 937 mii |
| Cheltuieli totale | 389 mii | 372 mii | 507 mii | 595 mii | 740 mii | 494 mii | 455 mii | 398 mii | 364 mii | 906 mii |
| Profit / pierdere brută | 11 mii | 4.255 | 7.405 | -16 mii | 13 mii | 12 mii | 32 mii | 8.344 | 20 mii | 32 mii |
| Profit / pierdere netă | 3.073 | 487 | 2.257 | -22 mii | 5.954 | 6.913 | 27 mii | 4.279 | 12 mii | 7.275 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 13 mii | 69 mii | 49 mii | 66 mii | 83 mii | 82 mii | 105 mii | 117 mii | 230 mii | 246 mii |
| Active circulante | 157 mii | 135 mii | 266 mii | 222 mii | 396 mii | 225 mii | 262 mii | 205 mii | 207 mii | 212 mii |
| din care stocuri | 110 mii | 87 mii | 112 mii | 159 mii | 318 mii | 206 mii | 217 mii | 158 mii | 104 mii | 94 mii |
| creanțe | 43 mii | 39 mii | 137 mii | 52 mii | 78 mii | 8.805 | 4.050 | 2.385 | 9.640 | 13 mii |
| casa și conturi la bănci | 4.257 | 9.309 | 17 mii | 11 mii | — | 9.904 | 41 mii | 45 mii | 93 mii | 105 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 3.211 | — | 139 | 84 | 84 | 0 | — | — |
| Datorii | 170 mii | 204 mii | 317 mii | 308 mii | 493 mii | 314 mii | 347 mii | 298 mii | 400 mii | 414 mii |
| Capitaluri proprii | -718 | -230 | 2.027 | -20 mii | -14 mii | -7.071 | 20 mii | 25 mii | 37 mii | 44 mii |
| din care capital subscris vărsat | 380 mii | 380 mii | 380 mii | 380 mii | 380 mii | 380 mii | 380 mii | 380 mii | 380 mii | 380 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 706 din 1.582 în județul Suceava și locul 10.460 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Suceava
- FLOMACS SPEDITION S.R.L. · Suceava950 mii lei · 4 ang.
- COSTY GRAF TRANS S.R.L. · Adâncata939 mii lei · 1 ang.
- EDYSA EXPRESS S.R.L. · Bunești930 mii lei · 3 ang.
- JOHN SPEED S.R.L. · Vadu Moldovei923 mii lei · 3 ang.
- FANTASY COM SRL · Suceava923 mii lei · 1 ang.
- SEBWOLF TRUCK TRANS S.R.L. · Suceava921 mii lei · 3 ang.
- HEIDI BUCOVINA S.R.L. · Vicovu De Sus920 mii lei · 1 ang.
- CCD EUROSERVICES S.R.L. · Suceava916 mii lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
- 5226 Alte activități anexe transporturilor
Întrebări frecvente despre NIGHT MAN SRL
Care este CUI-ul firmei NIGHT MAN SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NIGHT MAN SRL este 20169838, iar codul de TVA este RO20169838. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2006001671333, iar codul EUID este ROONRC.J2006001671333.
Unde are sediul NIGHT MAN SRL?
Sediul social al firmei NIGHT MAN SRL este în Macului, Sat Baia, Comuna Baia, Suceava, județul Suceava, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NIGHT MAN SRL?
Activitatea principală a firmei NIGHT MAN SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NIGHT MAN SRL?
NIGHT MAN SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 decembrie 2006, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NIGHT MAN SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 468). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are NIGHT MAN SRL?
În 2025, NIGHT MAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 936 mii lei și un profit net de 7.275 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NIGHT MAN SRL plătitoare de TVA?
Da. NIGHT MAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 5 ianuarie 2007. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.