Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

NEVIKY S.R.L.

CUI 52845741J2025085115003

MIRON POMPILIU, Loc. Ștei, Oraș Ștei, Bihor

În 2025: cifra de afaceri 8.461 lei, profit net 4.526 lei, 1 angajați.

Despre NEVIKY S.R.L.

NEVIKY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 2025 cu numărul J2025085115003 și codul unic de înregistrare (CUI) 52845741, cu sediul în Ștei, județul Bihor. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.461 lei, un profit net de 4.526 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52845741
Nr. Registrul Comerțului
J2025085115003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025085115003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.461 lei
Profit net
4.526 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
5.026 lei
Datorii
3.806 lei
Active totale
8.832 lei
Marjă netă
53,5%
Cifră / angajat
8.461 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.461
Venituri totale8.461
Cheltuieli totale3.850
Profit / pierdere brută4.611
Profit / pierdere netă4.526
Număr mediu de angajați1
Active circulante8.832
casa și conturi la bănci8.832
Datorii3.806
Capitaluri proprii5.026
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 297 din 324 în județul Bihor și locul 11.884 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme similare din județul Bihor

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate

  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Întrebări frecvente despre NEVIKY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei NEVIKY S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NEVIKY S.R.L. este 52845741. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025085115003, iar codul EUID este ROONRC.J2025085115003.

Unde are sediul NEVIKY S.R.L.?

Sediul social al firmei NEVIKY S.R.L. este în MIRON POMPILIU, Loc. Ștei, Oraș Ștei, Bihor, județul Bihor, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are NEVIKY S.R.L.?

Activitatea principală a firmei NEVIKY S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311.

Când a fost înființată NEVIKY S.R.L.?

NEVIKY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma NEVIKY S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0757 *** 712). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are NEVIKY S.R.L.?

În 2025, NEVIKY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.461 lei și un profit net de 4.526 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este NEVIKY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, NEVIKY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează