NEPHROROC S.R.L.
ANA ASLAN, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 2,8 mil lei, profit net 1,3 mil lei, 1 angajați.
Despre NEPHROROC S.R.L.
NEPHROROC S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2019 cu numărul J2019002054120 și codul unic de înregistrare (CUI) 41126503, cu sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,8 mil lei (+22% față de 2024), un profit net de 1,3 mil lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 489 mii lei la 2,8 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 3 iulie 2019.
Date de identificare
- CUI
- 41126503
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019002054120
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 16 mai 2019
- EUID
- ROONRC.J2019002054120
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 01.10.2026
din 03.07.2019
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 2,8 mil lei
- Profit net
- 1,3 mil lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 2,9 mil lei
- Datorii
- 691 mii lei
- Active totale
- 3,6 mil lei
- Marjă netă
- 44,9%
- Cifră / angajat
- 2,8 mil lei
+22% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 19% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 27 mii | 489 mii | 490 mii | 1,7 mil | 2,3 mil | 2,8 mil |
| Venituri totale | 0 | 179 mii | 489 mii | 491 mii | 1,7 mil | 2,3 mil | 2,9 mil |
| Cheltuieli totale | 12 mii | 407 mii | 301 mii | 273 mii | 1 mil | 1,3 mil | 1,4 mil |
| Profit / pierdere brută | -12 mii | -228 mii | 188 mii | 218 mii | 729 mii | 1 mil | 1,4 mil |
| Profit / pierdere netă | -12 mii | -230 mii | 179 mii | 215 mii | 714 mii | 881 mii | 1,3 mil |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 339 mii | 4,1 mil | 4,1 mil | 3,9 mil | 3,7 mil | 3,7 mil | 3,5 mil |
| Active circulante | 31 mii | 944 mii | 1.926 | 55 mii | 36 mii | 156 mii | 27 mii |
| creanțe | 9.492 | 927 mii | — | 54 mii | 35 mii | 12 mii | 24 mii |
| casa și conturi la bănci | 21 mii | 17 mii | 1.926 | 439 | 1.461 | 144 mii | 3.368 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 181 | 421 | 815 | 660 | 505 |
| Datorii | 382 mii | 5,3 mil | 4,1 mil | 3,8 mil | 3 mil | 2,3 mil | 691 mii |
| Capitaluri proprii | -12 mii | -242 mii | -63 mii | 152 mii | 715 mii | 1,6 mil | 2,9 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 68 din 938 în județul Cluj și locul 1.098 din 14.556 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Cluj
- PARC LOGISTIC XXL SRL · Florești2,9 mil lei · 4 ang.
- RUTTRANS SA · Cluj-Napoca2,9 mil lei · 5 ang.
- FEDERALCOOP CLUJ SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM · Cluj-Napoca2,9 mil lei · 7 ang.
- PEROM SA · Cluj-Napoca2,9 mil lei · 5 ang.
- PRORENT PROPERTY S.R.L. · Gilău2,9 mil lei · 1 ang.
- TRANSEURO CONSTRUCT SRL · Cluj-Napoca2,9 mil lei · 5 ang.
- TI TRUST INVEST SA · Cluj-Napoca2,7 mil lei · 7 ang.
- ALIMROM TRADING SRL · Cluj-Napoca2,7 mil lei · 14 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Întrebări frecvente despre NEPHROROC S.R.L.
Care este CUI-ul firmei NEPHROROC S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NEPHROROC S.R.L. este 41126503, iar codul de TVA este RO41126503. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019002054120, iar codul EUID este ROONRC.J2019002054120.
Unde are sediul NEPHROROC S.R.L.?
Sediul social al firmei NEPHROROC S.R.L. este în ANA ASLAN, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are NEPHROROC S.R.L.?
Activitatea principală a firmei NEPHROROC S.R.L. este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată NEPHROROC S.R.L.?
NEPHROROC S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma NEPHROROC S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0364 *** 494). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are NEPHROROC S.R.L.?
În 2025, NEPHROROC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,8 mil lei și un profit net de 1,3 mil lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este NEPHROROC S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. NEPHROROC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 3 iulie 2019. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.