Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA30 ani pe piață

NEDEIOR SRL

CUI 7842987J17/1604/1995

Av.Coman Ion, Sat Cuca, Comuna Cuca, Galați

În 2025: cifra de afaceri 221 mii lei, pierdere netă 52 mii lei, 2 angajați.

Despre NEDEIOR SRL

NEDEIOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 noiembrie 1995 cu numărul J17/1604/1995 și codul unic de înregistrare (CUI) 7842987, cu sediul în Cuca, județul Galați. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 30 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 221 mii lei (-23% față de 2024), o pierdere netă de 52 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 85 mii lei la 221 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
7842987
Nr. Registrul Comerțului
J17/1604/1995
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 noiembrie 1995
EUID
ROONRC.J17/1604/1995
Cod poștal
807100

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
04.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
221 mii lei

-23% față de 2024

Pierdere netă
52 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
-184 mii lei
Datorii
191 mii lei
Active totale
6.550 lei
Marjă netă
-23,4%
Cifră / angajat
110 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (2914%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii300 mii2016: cifra de afaceri 89.191 lei; pierdere netă 65.357 lei20162017: cifra de afaceri 122.302 lei; pierdere netă 30.418 lei20172018: cifra de afaceri 131.925 lei; pierdere netă 22.698 lei20182019: cifra de afaceri 173.574 lei; pierdere netă 9.524 lei20192020: cifra de afaceri 119.104 lei; pierdere netă 15.461 lei20202021: cifra de afaceri 85.097 lei; pierdere netă 29.800 lei20212022: cifra de afaceri 136.045 lei; profit net 14.956 lei20222023: cifra de afaceri 222.443 lei; profit net 95.882 lei20232024: cifra de afaceri 287.915 lei; pierdere netă 19.690 lei20242025: cifra de afaceri 220.867 lei; pierdere netă 51.617 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă89 mii122 mii132 mii174 mii119 mii85 mii136 mii222 mii288 mii221 mii
Venituri totale89 mii122 mii132 mii174 mii119 mii85 mii178 mii338 mii295 mii221 mii
Cheltuieli totale154 mii151 mii153 mii181 mii133 mii114 mii161 mii239 mii311 mii271 mii
Profit / pierdere brută-64 mii-29 mii-21 mii-7.788-14 mii-29 mii17 mii99 mii-17 mii-49 mii
Profit / pierdere netă-65 mii-30 mii-23 mii-9.524-15 mii-30 mii15 mii96 mii-20 mii-52 mii
Număr mediu de angajați2211111122
Active circulante12 mii14 mii17 mii19 mii9.1607.6698.75919 mii11 mii6.550
din care stocuri11 mii13 mii14 mii15 mii4.8746.8687.88819 mii8.8134.869
creanțe6995972.9973.6322.7706223533531.236969
casa și conturi la bănci1681741684221.516179518118503712
Datorii128 mii160 mii186 mii198 mii203 mii232 mii218 mii132 mii143 mii191 mii
Capitaluri proprii-116 mii-146 mii-169 mii-179 mii-194 mii-224 mii-209 mii-113 mii-133 mii-184 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 592 din 1.086 în județul Galați și locul 20.274 din 32.877 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Firme similare din județul Galați

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Întrebări frecvente despre NEDEIOR SRL

Care este CUI-ul firmei NEDEIOR SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei NEDEIOR SRL este 7842987. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J17/1604/1995, iar codul EUID este ROONRC.J17/1604/1995.

Unde are sediul NEDEIOR SRL?

Sediul social al firmei NEDEIOR SRL este în Av.Coman Ion, Sat Cuca, Comuna Cuca, Galați, județul Galați, cod poștal 807100, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are NEDEIOR SRL?

Activitatea principală a firmei NEDEIOR SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată NEDEIOR SRL?

NEDEIOR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 noiembrie 1995, deci are 30 ani de activitate.

Cum pot contacta firma NEDEIOR SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 661). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are NEDEIOR SRL?

În 2025, NEDEIOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 221 mii lei și o pierdere netă de 52 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este NEDEIOR SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, NEDEIOR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.

Explorează